Розробка структурної схеми сайту

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Вінницькій національний технічний університет
Інститут:
Не вказано
Факультет:
ФІТКІ
Кафедра:
КН

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Веб технології та веб дизайн
Група:
КН 217

Частина тексту файла

Міністерство
освіти
і
науки України Вінницький національний технічний університет Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Кафедра КН
Лабораторна робота 1 Розробка структурної схеми сайту з дисципліни «Веб-технології та веб-дизайн»
Мета роботи: отримати базові поняття про структуру та розробку веб-сайтів із застосуванням мови HTML.
Порядок виконання роботи
Ознайомитись з теоретичними відомостями щодо розробки структурної схеми сайту. Описати розділи та підрозділи веб-сайту. Зобразити сторінки веб-сайту та переходи між ними у вигляді направленого графу. Кількість сторінок у сайті – не менше 6. Оформити звіт за результатами виконання роботи та зробити висновки.
Хід роботи
список розділів веб-сайту, що розробляється: - Головна сторінка - Про сайт - Меню - Контакти - Резервування 2) граф сторінок та переходів між ними:
/
Рисунок 1. -
граф сторінок та переходів між ними
Висновок: в цій лабораторній роботі було ознайомлено та вивчено розробку структурної схеми сайту. Було створено граф сторінок та переходів між ними для сайту “Ресторан “Anima del mare””.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Останні оголошення

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини