Використання ресурсів

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІНЕМ
Факультет:
Маркетинг
Кафедра:
Кафедра маркетингу і логістики

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Мікроекономіка
Група:
мк 42
Варіант:
7 19 7

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» Інститут адміністрування та післядипломної освіти
Кафедра теоретичної та прикладної економіки
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА 7 з дисципліни «Мікроекономіка» на тему: «Використання ресурсів»
Варіант 7
Мета роботи: Вивчення правил оптимального залучення ресурсів у процесі виробництва.
Технічні засоби: комп’ютер, калькулятор, графічні засоби.
Зміст роботи: Визначити кількість одиниць праці і капіталу повинна використати фірма, щоб виробити з мінімальними витратами Q=990*N одиниць продукції та величинe цих витрат. Визначити кількість одиниць праці і капіталу повинна використати фірма, щоб одержати максимальний прибуток. Визначити загальний обсяг продукції, при якому фірма одержить максимальний прибуток, валовий дохід при цьому, валові витрати та величину максимального прибутку.
Вихідні дані до лабораторної роботи.
В таблиці 7.1. наведено дані про величину валового продукту праці і капіталу (TPL і TPK відповідно). Обидва ресурси є змінними і купуються на конкурентному ринку. Товар реалізується також на конкурентному ринку.
Ціна за годину роботи одиниці праці становить 10N грн,
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 00:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини