Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Моделювання та дослідження електричних кіл з резисторами. Аналіз схем за постійним струмом лаб3

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2013
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Схемотехніка комп’ютерів

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА кафедра ЗІ             ЗВІТ До лабораторної роботи №3 з курсу: «Схемотехніка пристроїв технічного захисту інформації» на тему: «Моделювання та дослідження електричних кіл з резисторами. Аналіз схем за постійним струмом.» Варіант №9           1. Мета роботи Закріпити знання з призначення конденсаторів та котушок індуктивності, їх вибору та маркування. Отримати досвід частотного аналізу кіл змінного струму і застосувати його на практиці. 2. Завдання За допомогою графічного редактора системи схемотехнічного моделювання MicroCap 8 створити принципову електричну схему з стандартизованими номіналами конденсатора та котушкою індуктивності. Провести частотний аналіз електричного кола. Виявити вплив ємності конденсатора та котушки індуктивності на частотні властивості електричного кола. За допомогою аналізу перехідних процесів дослідити проходження сигналу через коло на різних частотах. Записати літерно-цифрове маркування конденсаторів та котушок індуктивності. / Схема LС-фільтра в графічному редакторі MicroCap 8 Результати роботи Завдання 1 / Завдання 2 та 3 / / Завдання 4 / Завдання 5 / Висновок про необхідність вибору допуску вибраних компонентів. Для точного налаштування резонансного струму потрібно вибирати дуже точні компоненти, оскільки при незначній зміні одного з них, сильно змінюється резонансна частота, а також осцилограми струмів та напруг. Завдання 7 / 8. Висновок про проходження сигналу через коло такого типу на різних частотах. У даній схемі, при збільшенні частоти сигналу підсилюється проходження сили струму і напруги. Завдання 9 Маркування пасивних елементів літерно-цифровим та колірним кодами RH – 4,7 кОм – жовтий, фіолетовий, червоний, золотий RH – 4,7 кОм – 4K7J (4K7И, ГОСТ 11076069) С1 – 91 мкФ – білий, коричневий, синій С1 - 91(J (91MИ) L1 – 0,9 нГн – 0N9
Антиботан аватар за замовчуванням

29.05.2013 18:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини