Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
КН
Кафедра:
Кафедра ЕОМ

Інформація про роботу

Рік:
2014
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Організація баз даних

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА” КАФЕДРА ЕОМ / Лабораторна робота №1 з дисципліни: “Організація баз даних” Львів – 2014 Створення бази даних, таблиць, зв’язків та обмежень цілісності Мета: Познайомитися з середовищем OpenOffice.org Base, навчитись створювати базу даних, таблиці, зв’язки між таблицями, накладати обмеження цілісності. Завдання: Вибрати довільно предметну галузь (наприклад, спеціалізований телефонний довідник, щоденник, фотоальбом, моя домашня бібліотека, Інтернет магазин і т.п.). Мінімальна кількість таблиць для опису предметної області – 6. Наявність всіх типів зв’язків, а саме (1-1, 1-N, N-N). Варіант: База даних складу мотоциклів Хід роботи: Таблиця містить інформацію про об’єкти предметної області. Кожен запис таблиці відповідає одному об’єкту. Запис в таблиці складається з полів. Декілька таблиць об’єднуються в базу даних. Кожній базі даних відповідає єдиний файл з розширенням .odb (HSQL ядро бази даних). Цей файл містить ряд інших об’єктів (запити, форми, звіти). Для того щоб створити нову базу даних необхідно вибрати “New Database” з “File” меню або запустити на виконання програму OpenOffice.org Base (Рис.1-2). Open Office створює новий файл, а також вікно бази даних. Таким чином необхідно створити 6 елементів, або таблиць, для того щоб продемонструвати концептуальну модель опису предметної області. Для варіанту про базу даних автомобільних номерів було обрано наступні таблиці, які зображені на рисунку 1: / Рис. 1. Таблиці обрані для демонстрації бази даних Концептуальна модель предметної галузі бази даних автомобільних номерів зображена на рисунку 2. Відповідно в ній зображені всі типи зв’язків, а саме (1-1, 1-N, N-N). / Рис. 2. Система зв’язків галузі Висновок. На даній лабораторній роботі я навчився працювати з програмою OpenOffise Base, створювати в ній бази дані, та відповідні елементи з яких вона складається та керувати ними.
Антиботан аватар за замовчуванням

14.04.2015 19:04

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини