Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Дисперсійний аналіз

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКНІ
Факультет:
Комп’ютерні науки
Кафедра:
Кафедра САПР

Інформація про роботу

Рік:
2015
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Основи автоматизованого проектування складних об’єктів і систем

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ Національній університет "Львівська політехніка" / Попередня обробка експериментальнних даних. Дисперсійний аналіз Звіт до лабораторної роботи №1 з курсу "Основи автоматизованого проектування складних об'єктів і систем" 1.Мета роботи: вивчити основні методи статистичного аналізу. Здійснити попередню обробку експериментальних данних. Провести дисперсійний аналіз отриманої виборки. 2.Короткі теоретичні відомості. Застосування статистичних методів аналізу Як правило більшість систем в фізиці, хімії, технології, економіці та ін. областях являються дуже складними і, при неповному знанні всього механізму СОС, їх можна досліджувати лише експериментально. Тому, для їх вивчення проводять серії експериментів, які пов`язані з вимірюванням різних фізичних величин. В силу природи вимірів і в силу флуктуації умов експерименту, завжди буде спостерігатись розкид чи розсіювання вихідних параметрів. Тому, такі експериментальні дані представляють собою вибірку з деякого розподілу. Вибіркою називають частину експериментів, відібраних для досліджень з загальної сукупності експериментів, яку називають генеральною сукупністю. Якщо вибірка достатньо точно представляє відповідні характеристики генеральної сукупності, то таку вибірку називають репрезентативною. З точки зору математики і статистики, безпосереднім завданням експерименту є організація репрезентованої вибірки. В результаті обробки даних отримується емпірична математична модель об`єкта, яка справедлива у тій області значень факторів (вхідних параметрів), в якій вони змінюються у процесі експерименту. Отримана модель може бути використана для оптимізації та автоматичного управління досліджуваного процеса. 3.Результати виконання. Варіант:X1-1; X2-5; X3-10; X4-1; Y-5. / / Рис.1. Обчислення СКВ та відсіювання грубих помилок. / Рис.2. Обчислення статистичних даних. / Рис.3. Грубі викиди. / / Рис.4. Дослідження закону розподілу. Висновок: в процесі виконання лабораторної роботи я ознайомився з середовищем MathCad, вивчив основні методи статистичного аналізу. Здійснив попередню обробку експериментальних данних та провів дисперсійний аналіз отриманої вибірки. В результаті проведення аналізу, значення функції Y розподілені за НЗР.
Антиботан аватар за замовчуванням
JB

16.05.2016 12:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини