Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Моделювання безперервних та дискретних сигналів у Matlab і Simulink.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
О
Факультет:
РТ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Звіт про виконання лабораторної роботи
Предмет:
практикум ПК
Варіант:
7

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»  Моделювання безперервних та дискретних сигналів у Matlab і Simulink. Звіт до лабораторної роботи № 2 З курсу “Практикум на персональному комп’ютеру. Частина 2” Варіант №7 Львів-2016р. Мета роботи: вивчення основних способів моделювання безперервних та дискретних сигналів у Matlab і Simulink, побудова графіків. Короткі теоретичні відомості Моделювати сигнали в програмі MatLab можна такими способами: Введення у командному рядку послідовності команд відповідно до математичної моделі сигналу; Запис математичної моделі сигналу у m-скрипт; Моделювання у Simulink з використання бібліотек блоків. Для моделювання періодичних сигналів різної форми у Simulink використовують наступні блоки. Signal Generator – формувач одного із чотирьох типів видів періодичних сигналів: sine – синусоїдальний; square – прямокутний; sawtooth – пилкоподібний; random – випадковий. Параметрами блоку є: Wave form – вид сигналу; Amlitude – амплітуда сигналу; Frequency – частота (рад/с); Units – одиниці вимірювання частоти (Hertz – Гц; rad/sec – рад/с). Pulse Generator – формувач прямокутних імпульсів. Параметри: Pulse Type – спосіб формування сигналу; Amplitude – амплітуда; Period – період (задається в секундах для Time-based або у кроках модельного часу для Sample-based); Pulse width – ширина імпульсів (задається у % відносно до періоду для Time-based або у кроках модельного часу для Sample-based); Phase delay – фазова затримка; Sample time – крок модельного часу. Repeating Sequence – формувач періодичного сигналу. Має параметри: Time values – вектор значень модельного сигналу; Output values – вектор значень сигналу для моментів часу, заданих вектором Time values. Блок виконує лінійну інтерполяцію вихідного сигналу для моментів часу, не співпадаючих зі значення, що задані вектором Time values. Результат виконання роботи // Безперервний і дискретний синусоїдальні сигнали / Безперервний і дискретний синусоїдальні сигнали з шумами / Висновок: на цій лабораторній роботі я дослідила можливості програми MatLab і Simulink щодо моделювання безперервних та дискретних сигналів.
Антиботан аватар за замовчуванням

18.11.2016 22:11

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини