Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Моделювання характеристик напівпровідникових діодів

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Компонентна база засобів технічного захисту інформації

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА Кафедра ЗІ / Звіт до лабораторної роботи №4 з курсу: «Компонентна база засобів технічного захисту інформації» на тему: «Моделювання характеристик напівпровідникових діодів» ЛЬВІВ 2017 Метою роботи є ознайомлення з основними параметрами і характеристиками напівпровідникових діодів, дослідити їх вольт-амперні характеристики. Ознайомитись з випрямними властивостями діода. Завдання За допомогою графічного редактора системи схемотехнічного моделювання MicroCap 8 ознайомитись з моделями діода та стабілітрона. Отримати та дослідити вольт-амперні характеристики діода та стабілітрона. Дослідити роботу діода у схемі однопівперіодного випрямляча. Послідовність виконання роботи Дослідження вольт-амперних характеристик діода / Рис. 1.1 Схема для дослідження вольт-амперних характеристик діода / Рис. 1.2. ВАХ діода З даних характеристики видно, що напруга пробою складає -50.47В, а порогова напруга складає 0.88В. Дослідження вольт-амперних характеристик кремнієвого стабілітрона / Рис. 1.1 Схема для дослідження вольт-амперних характеристик стабілітрона / Рис. 2.2 ВАХ стабілітрона З даних характеристик видно, що напруга пробою дорівнює -7.24 В, а напруга порогова рівна 0.66 В. Дослідження випрямних властивостей діода, використовуючи джерело синусоїдальної напруги V1 з частотою f=50Гц та амплітудою А=30 В. / Рис. 3.1 Схема дослідження для випрямних властивостей діода / Рис. 3.2 Осцилограми напруги та струму на резисторі навантаження Висновок: Прямий струм дорівнюватиме нулю доти, поки напруга не досягне відповідного значення, за якого струм почне швидко збільшуватись зі збільшенням прикладеної напруги. За високих зворотних напруг напівпровідниковим діодам властивий пробій р-n–переходу – явище різкого збільшення диференціальної провідності р-n–переходу у разі досягнення зворотною напругою (струмом) критичного для конкретного приладу значення
Антиботан аватар за замовчуванням

19.03.2017 17:03

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини