Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Паралельне представлення алгоритмів

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
КН
Кафедра:
Кафедра ЕОМ

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Паралельні та розподілені обчислення

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки Національний університет “Львівська політехніка” Кафедра ЕОМ / Звіт з лабораторної роботи № 3 з дисципліни: “Паралельні та розподілені обчислення” на тему: “Паралельне представлення алгоритмів” Мета лабораторної роботи Вивчити можливості паралельного представлення алгоритмів. Набути навиків такого представлення. Теоретичні відомості Можливі два підходи до побудови паралельного представлення алгоритму: Векторизація алгоритму представленого послідовно. Безпосередньо паралельне представлення: Кадри. Програми з одноразовим присвоєнням. Рекурсивні рівняння. Графи залежностей. Завдання Запропонувати та реалізувати локально-рекурсивний алгоритм обчислення виразу:  , де А та В матриці з елементами  та , відповідно(), тобто:  () . Тип вхідних послідовностей визначається згідно варіанту. Матриця А задається однозначно і залежить лише від розмірності даних. Для матриці В: заштрихована область – довільні цілі числа, відмінні від нуля, а не заштрихована область – нулі. варіант № Тип матриці А Тип матриці В  2 1*2 0 ... 0 0 2*3 ... 0 .... 0 .... n(n+1)    Графи залежностей (n = 4) Локалізований граф залежностей Оптимізований граф залежностей      Аналітичні оцінки кількості арифметичних операцій Локально-рекурсивний алгоритм (n = 8): / Локально-рекурсивний оптимізований алгоритм (n = 8): / Тобто операції додавання в оптимізованому алгоритмі не виконуються. Кількість операцій множення в n × 1.8 разів менша, порівняно з неоптимізованим алгоритмом. Результат роботи програми (n = 8) / Висновок Виконуючи лабораторну роботу, я отримав навички паралельного обчислення алгоритмів на базі множення матриць, також навчився реалізовувати алгоритм з одноразовим присвоєнням і локально-рекурсивний алгоритм, який працює на базі локалізованого графа.
Антиботан аватар за замовчуванням

07.05.2017 15:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини