Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Вивчення розширення сигналів в супровідній Simulink моделі системи WCDMA Spreading and Modulation

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІТРЕ
Факультет:
Інформаційні мережі зв язку
Кафедра:
Телекомунікації

Інформація про роботу

Рік:
2016
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Радіомережі коміркового зв язку

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Національний університет “Львівська Політехніка” / Лабораторна робота №3 На тему: «Вивчення розширення сигналів в супровідній Simulink моделі системи WCDMA Spreading and Modulation» Львів – 2016 Опис супровідної моделі WCDMA Spreading and Modulation. Модель запускається шляхом toolbox/comm/commdemos/commwcdmaspreadandmod.mdl. На дисплеї з’являється графічне зображення Simulink-моделі. / Модель містить три виділених синім кольором блоки: модель передавача Transmitter; модель каналу Channel; модель приймача Receiver. Модель передавача розширює спектр вхідного сигналу за допомогою ортогонального псевдовипадкового коду OCNS, скремблює сигнал комплексним кодом Голда, встановлює сигнальні потужності, об’єднує сигнали та обробляє їх канальним фільтром. Модель каналу розглядалась у лабораторній роботі 2. Модель приймача обробляє сигнали канальним фільтром, потім у кореляційному RAKE-приймачі виділяє шляхи проходження сигналів, дескремблює та звужує спектри, узгоджує їх запізнення та сумує. Щоб розкрити Simulink-структуру кожного блоку моделі, треба кнопкою Toggle Model Browser відкрити панель доступу до всіх підмоделей знайти і виділити потрібну підмодель. Далі показані структури трьох блоків. / Блок Wcdma Spreading розширює спектр вхідного векторного сигналу за допомогою генераторів ортогональних розширюючих кодів Orthogonal Variable Spreading Factor (OVSF) з головним параметром Spreading Factor (фактор розширення). Структуру складових блоків можна розкрити за допомогою тієї ж панелі доступу до моделей. / Блок Wcdma Scrambling маскує, шифрує сигнали за допомогою комплексного псевдовипадкового коду Голда. Структуру складових блоків можна розкрити за допомогою панелі доступу до моделей. / Блок Wcdma Rake Reseiver спочатку виділяє до чотирьох можливих шляхів (пальців) поширення сигналів, використовуючи опорний сигнал. Сигнали за кожним шляхом спектрально звужуються та дескремблюються, а потім коректується фазовий зсув кожного сигналу, щоб можна було додати потужності цих сигналів. Структуру складових блоків можна розкрити за допомогою панелі доступу до моделей. Виконання лабораторної роботи / / Рис 1.Залежність відносних бітових помилок (BER) від швидкості переміщення приймача На рис.1 ми бачимо залежність відносних бітових помилок від швидкості приймача. Висновок: На даній лабораторній роботі було вивчено розширення сигналів в супровідній Simulink моделі системи WCDMA Spreading and Modulation.
Антиботан аватар за замовчуванням

18.11.2017 19:11

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини