Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Вивчення властивостей бінарних псевдовипадкових послідовностей

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІТРЕ
Факультет:
Інформаційні мережі зв язку
Кафедра:
Телекомунікації

Інформація про роботу

Рік:
2016
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Радіомережі коміркового зв язку

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Національний університет “Львівська Політехніка” / Лабораторна робота №5 На тему: «Вивчення властивостей бінарних псевдовипадкових послідовностей» Львів – 2016 Мета: Вивчити властивості бінарних псевдовипадкових послідовностей. У сучасних системах зв’язку широко використовують бінарні псевдовипадкові m-послідовності. Переваги таких сигналів в детермінованості, схожості на випадкові, та можливості їх генерації простими двійковими регістрами зсуву з лінійними зворотніми зв’язками. Розробка теорії m-послідовностей є практичним застосуванням теорії чисел, галузі математики, яка століттями була зразком «математики в собі». Регістром зсуву називають послідовно сполучені синхронні тригери. Під дією зовнішнього генератора синхроімпульсів стан регістра зсуву пересувається зліва направо. Для генерації m-послідовностей регістр зсуву охоплюють лінійними зворотніми зв’язками. Приклад регістра зсуву з шістьма тригерами та зворотніми зв’язками зображено на рис.1. Зручно описувати такі устрої характеристичними поліномами. Для цієї схеми поліном g(x) = 1+ x + x2 + x5 + x6. / Рис.1. Шестирозрядний регістр зсуву зі зворотніми зв’язками Період повторення генерованої послідовності визначається максимальним степенем полінома k. Якщо поліном є примітивним, тобто розкладається на добуток тільки себе та одиниці і ще з певною вимогою, то період рівний максимальному: N = 2k-1. Це число є кількістю можливих станів регістра зсуву без нульового. Для схеми на рис.1 поліном g(x) – примітивний, а значить N = 26-1 = 63 (див. Додаток 1). Необхідною ознакою примітивного полінома є парна кількість зворотніх зв’язків. Дамо визначення деяких потрібних надалі функцій. Кореляційна функція (КФ) двох цифрових послідовностей
Антиботан аватар за замовчуванням

18.11.2017 19:11

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини