Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

курсач

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
КСС
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2013
Тип роботи:
Курсова робота
Предмет:
Теорія автоматичного управління
Група:
СІ 32

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ НАУКИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ НУ «Львівська політехніка» КСА КУРСОВА РОБОТА з курсу «Теорія автоматичного управління» на тему «Слідкуюча система витратоміра літака» тема 6 варіант 4 Львів 2013 СЛІДКУЮЧА СИСТЕМА ВИТРАТОМІРА ЛІТАКА. Тема № 6. Варіант № 4. Завдання. 1.Описати призначення і принцип роботи схеми. 2.Зобразити структурну схему системи. 3.Записати вирази коефіцієнтів передачі окремих ланок, а також розімкненої і замкненої системи. 4.Нарисувати статичні характеристики окремих ланок системи. 5.Записати вирази диференціальних рівнянь для окремих ланок системи. 6.Знайти рішення диференціальних рівнянь для окремих ланок системи. 7.За результатами рішень диференціальних рівнянь побудувати перехідні характеристики окремих ланок системи. 8.Записати вирази диференціальних рівнянь розімкненої і замкненої системи. 9.Привести схеми електронного моделювання окремих ланок і замкненої системи в цілому. 10.Користуючись одним з алгебраїчних критеріїв стійкості визначити стійкість системи і знайти граничний коефіцієнт підсилення. 11.Записати вирази передаточних функцій для окремих ланок системи. 12.Записати вирази передаточних функцій розімкненої і замкненої системи. 13.Записати вирази для комплексних коефіцієнтів передачі окремих ланок системи, розімкненої і замкненої системи. 14.Розрахувати аналітично і побудувати АФХ, ЛАЧХ і ФЧХ окремих ланок системи, а також асимптотичні ЛАЧХ та ЛФЧХ розімкненої системи. 15.По АФХ розімкненої системи визначити стійкість системи. Знайти запаси стійкості по амплітуді і фазі. 16.По ЛАЧХ і ЛФЧХ розімкненої системи визначити стійкість замкненої системи. Знайти запаси стійкості по амплітуді і фазі. 17.Побудувати графік перехідного процесу при одиничній східчастій дії вхідної величини. 18.За графіком перехідного процесу визначити якісні показники системи. Схема системи / Рівняння ланок Вимірювальна схема: ∆
Антиботан аватар за замовчуванням

06.06.2018 23:06

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини