Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ В DEDUCTOR

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій
Факультет:
Комп’ютерні науки
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Звіт про виконання лабораторної роботи
Предмет:
Інтелектуальний аналіз даних

Частина тексту файла

Національний університет “Львівська політехніка” Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій / Звіт до лабораторної роботи №3: «ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ В DEDUCTOR» з курсу “ Інтелектуальний аналіз даних. ” для базового напрямку “Комп’ютерні науки” Мета даної лабораторної роботи полягає у вивченні засобів візуалізації даних в аналітичній платформі Deductor. КОРОТКІ ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ В аналітичній платформі Deductor до простих засобів візуалізації відносяться 1. Таблиця – класичне представлення інформації в стовпцях та колонках. В Deductor таблиця підтримує складну структуру, об’єднання по колонках, різноманітне форматування. 2. Статистика (рис. 2) – надає інформацію про статистичні Характеристики досліджуваної вибірки. Як правило, вона представлена в табличній формі та ведеться для кожного поля вибірки. Статистичні характеристики часто дозволяють висувати гіпотези про поведінку даних та наявні закономірності, контролювати результати обробки даних на різних етапах аналітичного процесу. 3. Діаграма – як правило використовуються для візуалізації дискретного(скінченого) набору значень (в той же час, як графіки в основному використовують для відображення неприривних числових значень, хоча принципової різниці між першим (діаграмою) та другим (графіком) нема). 4. Гістограма – є різновидом діаграми (зазвичай, стовпчиковою), яка відображає частоту появи тієї або іншої події в загальній сукупності всіх можливих подій. 5. OLAP-куб – фактично це крос-таблиця, яка служить для відображення багатовимірних процесів (детальніше див. нижче). 6. Загальні відомості – відображають загальну інформацію про виконану операцію – вузла (імпорту, обробки, експорту тощо). Результат виконання роботи В існуючому OLAP-кубі вивести наступні виміри: у стовпці – Відділи, у рядки – Групи товарів. / 2. Вивести наступні значення фактів: Суму продаж по кожній групі та Максимум суми за місяць по кожній групі товарів. / Залишити в кубі лише дані по Аптеці1 та Аптеці 2. / Відсортувати стовпець «Сума» за зростанням. / Побудувати стовпчикову діаграму / Висновок: виконавши дану лабораторну роботу, я вивчив засоби візуалізації даних в аналітичній платформі Deductor.
Антиботан аватар за замовчуванням

13.09.2018 21:09

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини