ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПАКЕТОМ MATHCAD

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
О
Факультет:
УІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2017
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Комп’ютерна обробка інформації

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
/
Звіт до лабораторної роботи 1 з курсу: «Комп'ютерна обробка інформації»
ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПАКЕТОМ MATHCAD
Мета: Вивчити можливості роботи в середовищі Mathcad, навчитися застосовувати набуті знання для комп’ютерної обробки інформації, а саме проводити прості і складні арифметичні дії, математичні операції з матрицями, обчислювати функції і будувати декартові і векторні графіки, будувати діаграми.
Виконані завдання 2.1. Провести арифметичні дії в середовищі Mathcad за наведеними прикладами
/
Приклад 2.2. Привласнити значення змінним і провести обчислення: Приклад 2.3. Обчисліть для х=1 наступні функції, а також обчисліть значення при х=3, а також при х=5: /
/
Провести
математичні операції з матрицями
/
/ Матрицю з одним стовпцем називають вектор-стовпець. Прийнято позначати матриці великими латинськими буквами.
/
Провести обчислення і побудувати функції. / / Проведення роботи з матрицями і індексованими змінними
/ /
Провести роботу з векторами. Зв'язок полярних і декартових координат показаний на рис. 1.: / Рис. 1. Зв'язок полярних і декартових координат
Побудуємо полярний графік, вибравши як криву кардіоїду
/. Кардіоїда (грец. - вид серця) - плоска лінія, яка описується фіксованою точкою кола, що котиться по нерухомому колу з таким же радіусом. Отримала свою назву за схожість своїх контурів із стилізованим зображенням серця. Кардіоїда є окремим випадком синусоїдальної спіралі Запис в прямокутних координатах:
x = a(2cost cos2t) y = a(2sint sin2t) В полярних координатах:
/ / / Побудувати стовпчикову діаграму матриці. / /
Обчислення сум і добутків. /
Символьні обчислення. / Завдання для виконання роботи. 3.1. Обчислити при х=2: / 3.2. Введіть матриці розміром 2*2, 3*3, 4*4, 1*3 з довільним набором чисел. Проведіть індексацію елементів. / 3.3. Побудуйте графіки функцій: / 

/   / Діапазон для зміни аргументу за замовчуванням буде [-10; 10]. /
3.4. Побудуйте графіки функцій: ρ(φ) := cos(φ) . sin(φ)
ρ(φ) := eφ /
3.5. Побудуйте стовпчикові діаграми для набору чисел: / Висновок: На цій лабораторній роботі я вивчив більшу частину можливостей та функцій програми Mathcad, навчився застосовувати набуті знання для комп’ютерної обробки інформації, а саме проводити прості і складні арифметичні дії, математичні операції з матрицями, обчислювати функції і будувати декартові і векторні графіки, будувати діаграми, а також багато чого іншого, Виконувати лабораторну роботу було напрочуд цікаво, а саме мені було цікаво працювати у середовищі програми Mathcad, було цікаво дізнатися що існує така програма яка значно допомагає людині при математичному обчислені чи моделюванні.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини