Класичні криві. Побудова графіків функцій.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
О
Факультет:
КН
Кафедра:
Кафедра САПР

Інформація про роботу

Рік:
2009
Тип роботи:
Звіт
Предмет:
Моделювання

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”

Кафедра САПР
Звіт про виконання практичної роботи 3 на тему: “Класичні криві. Побудова графіків функцій.” з дисципліни: “ Геометричне моделювання у конструюванні інженерних об’єктів та систем.”
Львів-2009
1. МЕТА РОБОТИ Мета роботи - ознайомитись з способами математичного задання класичних кривих (окружність, еліпс, гіпербола, парабола, кардиоида тощо), які використовуються у геометричному моделюванні. Вивчити методи опису рівнянь кривих у декартових, полярних координатах та параметричному заданні, набути практичних навиків програмної побудови графіків довільних функцій.

ВИСНОВОК На даній практичній
роботі я ознайомився з способами математичного задання класичних кривих, які використовуються у геометричному моделюванні, вивчив метод опису рівнянь класичних кривих у декартових, полярних координатах та параметричному вигляді.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Новини