Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Лабораторна робота Цифрова Схемотехніка

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Факультет:
Телекомунікації
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2019
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
схемотехніка пристроїв технічного захисту інформації

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет «Львівська політехніка» Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки кафедра «Радіоелектронні пристрої та системи»  Звіт з лабораторної роботи №1 на тему: «Параметри цифрових сигналів» з дисципліни «Основи схемотехніки, частина 2» Підготував: ст. групи ТP-23 NoName Прийняла: к.т.н., ас. каф. РЕПС Бачик Д.Р. Львів 2020р. Тема роботи: Параметри цифрових сигналів. Мета роботи: ознайомитись на практиці з цифровими сигналами ТТЛ-логіки та методикою їх вимірювання. Теоретичні відомості Цифровий сигнал - це фізичний носій інформації, що містить в собі логічну або числову інформацію. Основними параметрами сигналу являються: амплітуда, частота, фаза, період, час імпульсу, час фронту, час спаду, час вершини та шпаруватість. У цифрових пристроях використовують двійкову систему числення, тому що її найлегше зреалізувати. Завдання до виконання Для ознайомлення з параметрами цифрового сигналу виконаємо наступну процедуру : Пункт №1. Для цифрового сигналу (знятого з заданого викладачем виходу лічильника), за допомогою осцилографа, виконати вимірювання наступних параметрів синхросигналу: тривалості фронту та спаду tф і tс , тривалості імпульсу tі , періоду Т, сигналу напруги логічного нуля - U0 , напруги логічної одиниці - U1 Пункт №2. Записати усі параметри у таблицю та розрахувати щілинність сигналу.  Рис.1. Фото осцилограми сигналу з частотою 0,5МГц.  Рис.2. Фото осцилограми сигналу з частотою 1 МГц.  Рис.3. Фото осцилограми сигналу з частотою 2 МГц.   Та блиця 1 Основні параметри сигналів f, кГц fроз , кГц U0 , В U1 , В T, мкс ti , мкс tф , мкс tс , мкс Q  0.5 0.5 0 4 2 2.7 0.056 0.08 0.74  1 0.83 0 4 1.2 0.5 0.04 0.056 2.4  2 1.92 0 4.2 0.52 0.29 0.056 0.048 1.79   Висновки На даній лабораторній роботі ми ознайомились з логікою та методикою дослідження цифрового сигналу та визначили усі його параметрами. За допомогою цифрового сигналу можна передавати інформацію. Уся електроніка працює на цифрових сигналах. Цифровий сигнал буде більш точніший ніж аналоговий. У цифрових сигналах є присутні логічні 1 і 0, тому на виході сигнал буде без спотворень. Аналоговий сигнал може бути спотворений перешкодами і на виході вже може бути зовсім інший сигнал.
Антиботан аватар за замовчуванням

30.10.2020 00:10

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини