Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

ЗНАЙОМСТВО З САПР Altera Quartus II

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського
Інститут:
Не вказано
Факультет:
ІСМ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2021
Тип роботи:
Звіт лабораторного практикуму
Предмет:
Комп ютерна схемотехніка та архітектура комп ютерів

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського Теплоенергетичний факультет Кафедра АПЕПС Комп’ютерна схемотехніка та архітектура комп’ютерів ЗВІТ ДО ЛАБОРАТОРНОГО ПРАКТИКУМУ № 1 «ЗНАЙОМСТВО З САПР Altera Quartus II» Варіант № 7 Дата «13» вересня 2021 Мета роботи: ознайомитися з системою автоматизованого проектування (САПР) Quartus II (вивчити можливості, процес інсталяції, технологію створення проекту) Короткі відомості з теорії: ПЛІС – це один з елементів цифрової самотехніки, на якому розташована велика кількість простих логічних елементів. Це особливий кристал, який включає в себе велике число простих логічних елементів. Їх з’єднання здійснюється за допомогою спеціальних електронних ключів. Саме вони об’єднані з пам’яттю і керують нею. В неї заноситься код конф. цифрової схеми. В ПЛІС можна зібрати цифровий пристрій будь-якого ступеня складності. Для реалізації цього потрібно лише записати в пам’ять ПЛІС певні коди. Багато розробників обирають ПЛІС завдяки тому, що в ньому можна швидко та легко не лише просто створити схему, але й одну конфігурацію перетворити в іншу. Також для роботи з ним не потрібні складні технічні виробництва, адже працювати з ним можна з персонального комп’ютера. Завдання: MULT на 24 виходи. Схема: / Зображення у Quartus II: / Компіляція: / Правильність вводу схеми (Analysis & Elaboration): / Логічний синтез (Analysis & Synthesis): / Погруження в кристал (Fitter): / Аналіз швидкодії: / / / Висновок: Я навчився користуватися системою автоматизованого проектування (САПР) Quartus II, зміг зрозуміти як працюють логічні оператори, дізнався як аналізувати зібрану схему і як змінюється швидкодія і ресурсомісткість схеми в залежності від температури. В результаті виконання даної лабораторної роботи я по заданими вихідними даними створив новий проект, синтезував схему пристрою, проаналізував його технічні дані.
Антиботан аватар за замовчуванням

24.05.2023 18:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини