FAQ
Правила користування архівом
При натисканні кнопки "Реєстрація" Ви автоматично погоджуєтесь з правилами користування сайтом:
- Будь-яка інформація отримана на antibotan.com може бути використаною лише в цілях ознайомлення. Забороняється розповсюдження і використання її в комерційних цілях.
- Якщо Ви стали свідком порушення авторського права на antibotan.com просимо Вас скористатися формою зворотнього зв'язку для правовласників та надати прямі посилання на сторінки , порушення на яких було виявлено Вами.
- Зареєструвавшись на antibotan.com, Ви автоматично дали згоду на обробку Ваших персональних даних.
Як працює пошук
На головній сторінці в блоці "Пошук" є можливість задати 6 характеристик файлу , необхідного Вам: Тип роботи, Предмет, ВУЗ, Варіант, Інститут, Факультет.
Після обрання однієї з них всі інші динамічно підлаштовуються під обрану характеристику: якщо Ви обрали Національний університет Львівська політехніка, то всі інші характеристики в блоці "Пошук" відсортуються врахувавши вже обрану ха-ку "ВУЗа" і залишаться лише ті, які містять файли обраного "ВУЗа".
І на інших кроках пошуку також діє динамічна зміна характеристик: якщо Ви обрали певний "ВУЗ" та "ПРЕДМЕТ", то всі характеристики відсортуються відносно вже обраних. Тобто в інших 4-х вікнах вибору ха-к пошуку залишаться ті, файли яких містять обраний "ВУЗ" і "ПРЕДМЕТ".
Під блоком "Пошук" розташоване вікно, яке динамічно виводить результати пошуку файлів на будь-якому кроці пошуку: при виборі певного "ВУЗу" в вікні результатів пошуку з'являться до 50-ти файлів даного "ВУЗу". При обранні додаткової ха-ки "ТИП" в вікні результатів з'являться до 50 файлів даного "ВУЗу" і обраного "ТИПУ" роботи. Існуюче обмеження в 50 файлів при видачі результатів пошуку виправдане великою кількісттю характеристик пошуку, які дозволяють дуже точно знайти необхідний файл, без необхідності гортати сотні сторінок під час його пошуку.
Додавання файлів
Якщо Ви маєте файли на своєму комп'ютері, пов'язані з навчанням(роботи, виконані Вами чи іншими студентами - розрахункові, лабораторні,контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись з студентами України - то скористайтесь формою для завантаження файлу, і до нього невдовзі (на протязі 1 годин) отримають доступ студенти всієї України! Якщо ж Ви маєте багато файлів - в такому випадку створіть з них архів формату .zip та завантажте на сайт (на відміну поштучного завантаження це збереже багато Вашого часу). Кожен завантажений Вами файл , який відповідає основним критеріям - Які файли можна додавати у архів? - на протязі години буде доданий в основну базу Студентського архіву, і за нього Вам буде нарахований додаткові бали.
Які файли можна додавати в архів?
Критерії файлів, які будуть зараховуватись в архів і за які Ви отримуватимете бали:>
- це робота студента українського ВУЗа, будь-якого курсу, спеціальності та предмету;
- це файл формату .doc, .rtf або .docx (якщо Ви маєте декілька файлів -заархівуйте їх у файли формату .zip, які також дозволені для завантаження);
- робота має титульну сторінку, на якій ОБОВ'ЯЗКОВО ВКАЗАНИЙ ВУЗ , предмет та тип роботи( розрахункова, лабораторна чи інше ). Необов'язковими ха-ми є всі інші;
- робота виконана правильно з точки зору як виконання завдань, так і граматики;
- дана робота не присутня в архіві в момент її додавання;
Бали за додавання та завантаження файлів
За різні роботи нараховується різна кількість баллов. Також є відмінності при додаванні роботи в архів та при завантаженні з нього: При додаванні в архів роботи за неї користувачу нараховується подвійна кількість баллов в порівнянні з тою, яка з нього знімається при завантаженні цієї ж роботи.
10
10
9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1