Алгоритмізація та програмування 1: Базові концепції програмування

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут
Інститут:
Не вказано
Факультет:
СІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2021
Тип роботи:
Звіт
Предмет:
Алгоритмізація та програмування

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Теплоенергетичний факультет Кафедра АПЕПС Алгоритмізація та програмування 1: Базові концепції програмування ЗВІТ до комп’ютерного практикуму № 1 «Ознайомлення с мовою програмування С в онлайн середевощі для програмування Repl.it» Дата «17» вересня 2021 Завдання до роботи Мета роботи полягає в освоєнні базових та найпростіших концепцій програмування мовою С, яка у свою чергу є першочерговим об’єктом вивчання студента через свою статичну типізацію, потребу власноручного очищення оперативної пам’яті та відсутність «синтаксичного цукру». Результатом роботи має бути проста програма, що виводить на екран приклади застосування різних типів даних у форматі відомостей студента про університет. Основні завдання: 1. Ознайомитись з Online середовищем для програмування Repl.it (компілятор та редактор). 2. Ознайомитись зі структурою простої програми на мові С. 3. Ознайомитись з фундаментальними типами даних (char, int, float і double) та методами ініціалізації змінних. 4. Дослідити особливості застосування функцій, що виконують форматований вивід даних. У якості індивідуального завдання необхідно написати програмний код, що виводить на екран дані різних типів (назву університету, назву кафедри, індекс академічної групи, ім’я та прізвище студента, поточну дату...). Теоретичні відомості Алгоритм роботи програми: По-перше, ми маємо оголосити змінні, які будуть використані як відомості про університет. Оскільки треба використати якомога більше типів даних, оголосимо char[], short, int. По-друге, ініціалізуємо вказані змінні для подальшого виведення в консоль. Використовуємо масиви символів char[] як строки для текстової інформації, а цілі числа вписуємо в змінні таких типів, як short, int, long. По-третє, виводимо змінні у форматі коротенького опису університету і положення студента в ньому. Блок схема алгоритма роботи програми Результат роботи / Висновок: аналізуючи результат роботи, я дійшов до думки, що необхідно починати опанування нової мови програмування з правильних перших кроків, а саме з вивчення основ користування змінними, які полягають в основу будь-яких програм і систем. Я створив та вивів декілька змінних і навчився користуватися онлайн сервісом-середовищем для програмування Repl.it, який представляє з себе редактор і водночас компілятор коду. Додаток (програмний код): Редагування за посиланням https://replit.com/join/qdieudoxmi-tr-15-turlaktur
Антиботан аватар за замовчуванням

25.07.2023 18:07

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини