Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти і науки
ВСП ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
«ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
Звіт до
Лабораторна робота №3
На тему: «Проведення робіт з заміни системної
плати, блоку живлення, модульних пристроїв, пам’яті.»
З предмету «TO EOM»
Полягає він у тому, щоб ви зняли все старе обладнання з системної плати і демонтували саму плату. Головне, не пошкодити найважливіші компоненти ПК під час демонтажу - ЦП, планки ОЗУ, відеокарту і жорсткий диск . Особливо легко привести в непридатність центральний процесор, тому його потрібно знімати максимально акуратно.
Розглянемо покрокову інструкцію по демонтажу старої материнки:
Вимкніть комп'ютер від харчування, поставте системний блок в горизонтальне положення, щоб було легше проводити подальші маніпуляції з ним. Зніміть бічну кришку. Якщо є пил, то бажано прибрати її.
Відключіть материнську плату від блоку живлення. Для цього достатньо просто акуратно висмикнути дроти, що йдуть від блоку живлення до плати і її компонентів.
Займіться демонтажем тих компонентів, які легко знімаються. Це жорсткі диски, планки ОЗУ, відеокарта, інші додаткові плати. Для демонтажу цих елементів в більшості випадків досить акуратно висмикнути дроти, приєднані до материнке, або відсунути спеціальні засувки.
Тепер залишилося демонтувати центральний процесор і кулер, які кріпляться трохи по-іншому. Щоб зняти кулер, потрібно або відсунути спеціальні засувки або викрутити болти (залежить від виду кріплення). Процесор знімається трохи складніше - спочатку видаляється стара термопаста, потім прибираються спеціальні тримачі, які допомагають процесору не випасти з сокета, а потім необхідно акуратно зрушити сам процесор до тих пір, поки ви не зможете його вільно зняти.
/
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!