🚀 Вийди на новий рівень крипто-торгівлі!
Easy Trade Bot — автоматизуй свій прибуток уже зараз!

Ми пропонуємо перелік перевірених прибуткових стратегій на такі пари як BTC, DOT, TRX, AAVE, ETH, LINK та інші. Ви можете підключити автоматичну торгівлю на своєму акаунті Binance або отримувати торгові рекомендації на email у режимі реального часу. Також можемо створити бота для обраної вами монети.

Всі результати торгів ботів доступні для перегляду у зручних таблицях на головній сторінці. Швидко, динамічно та прозоро!

Перейти до бота + 30$ бонус

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Ужгородський національний університет
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Комп'ютерна інженерія
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2023
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Комп ютерна логіка

Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «УЖГОРОДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КАФЕДРА КОМПʼЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ ЗВІТ до лабораторної роботи №9 з дисципліни «Комп'ютерна логіка» Студента 2-го курсу спеціальності 123 – «Компʼютерна інженерія» Чепинця Андрія Васильовича м.Ужгород – 2023 р. Лабораторна робота № 9 Тема. Типові вузли цифрової схемотехніки. Побудова мультиплексорів та демультиплексорів. Мета роботи: Набуття практичних навичок проектування мультиплексорів та демультиплексорів з використанням пакету MAX+PLUS II. Варіант 28 / Завдання 3.1: Рівняння 9.1: / Рівняння 9.2: / Схеми мультиплексорів та результати моделювання, які відповідають рівнянням (9.1) та (9.2) показані на рис. 1 – 4. / Рисунок 1 ̶ Функціональна схема мультиплексора, побудованого по рівнянню (9.1) / Рисунок 2 ̶ Результати моделювання даного мультиплексора / Рисунок 3 ̶ Функціональна схема мультиплексора, побудованого по рівнянню (9.2) / Рисунок 4 ̶ Результати моделювання даного мультиплексора Завдання 3.2: Для виконання цього завдання, спочатку потрбіно побудувати внутрішній дешифратор на 2 входи і 4 виходи. Схеми дешифратора та результати його моделювання показані на рис. 5 і 6. / Рисунок 5 ̶ Функціональна схема внутрішнього дешифратора на 2 входи і 4 виходи / Рисунок 6 ̶ Результати моделювання даного дешифратора Символ внутрішнього дешифратора показаний на рис.7. / Рисунок 7 ̶ Символ внутрішнього дешифратора Схеми мультиплексора 4→1 з використанням символу внутрішнього дешифратора показані на рис. 8, 9. /Рисунок 8 ̶ Функціональна схема мультиплексора мультиплексора 4→1 / Рисунок 9 ̶ Результати моделювання даного мультплексора Висновок: на цій лабораторній роботі я набув практичних навичок проектування мультиплексорів та демультиплексорів з використанням пакету MAX+PLUS II.
Антиботан аватар за замовчуванням

11.03.2025 11:03-

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!

Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!
Нічого не вибрано
0%

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

Подякувати Студентському архіву довільною сумою

Admin

26.02.2023 12:38

Дякуємо, що користуєтесь нашим архівом!