🚀 Вийди на новий рівень крипто-торгівлі!
Easy Trade Bot — автоматизуй свій прибуток уже зараз!

Ми пропонуємо перелік перевірених прибуткових стратегій на такі пари як BTC, DOT, TRX, AAVE, ETH, LINK та інші. Ви можете підключити автоматичну торгівлю на своєму акаунті Binance або отримувати торгові рекомендації на email у режимі реального часу. Також можемо створити бота для обраної вами монети.

Всі результати торгів ботів доступні для перегляду у зручних таблицях на головній сторінці. Швидко, динамічно та прозоро!

Перейти до бота + 30$ бонус

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
КН
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2025
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Архітектура комп ютерних систем

Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА / З В І Т до лабораторної роботи № 2 з курсу «Архітектура комп’ютерних систем» Варіант № 14 Львів 2022 Мета роботи: Опанувати техніку конвеєрного виконання RISC інструкцій Завдання Засобами архітектурного симулятора WinMIPS64 машини з 64-розрядною RISC архітектурою MIPS64 дослідити конвеєрне виконання фрагментів машинних програм, що містять цикли. Виявити наявні залежності (небезпеки) даних і керування, оптимізувати програмний код та дослідити дію запропонованої оптимізації. За результатами проведених лабораторних досліджень оформити звіт та захистити його. / Перший крок - створення файлу sumten.s: / Наступний крок це перевірити синтаксис потрібно виконати команду операційної системи: asm sumten.s. Результат на дисплеї. / Фінальний крок - симулювання. Синтаксис є коректним. Далі відкриємо програму WINMIPS64 і запустимо в ній файл sumten.s, який ми попередньо створили. Переконався, що програма завантажена до пам’яті і симулятор готовий до роботи. У вікні “Code” спостерігаємо код програми.Після натискання декілька разів клавіші F7 перед нами постає отакий результат, або якщо нам потрібен відразу результат симулювання натискаємо клавішу F4. / У секції Data є змінна result, за якою ми будемо перевіряти правильність нашої програми та симулювання: / Наше кінцеве число = 0хfe – в шістнадцятковій системі числення. Якщо ми переведемо число fe за допомогою конвертора то отримаємо число 254. / І справді, якщо ми додамо 7+43+19+21+22+32+35+30+10+35 = 254. Отже програма відпрацювала правильно. Висновок: : На даній лабораторній роботі я опанував техніку конвеєрного виконання RISC інструкцій та виконав додавання 10 чисел.
Антиботан аватар за замовчуванням

08.04.2025 12:04-

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!

Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!
Нічого не вибрано
0%

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

Подякувати Студентському архіву довільною сумою

Admin

26.02.2023 12:38

Дякуємо, що користуєтесь нашим архівом!