Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний університет «Львівська політехніка»
Кафедра «Телекомунікації»
/
РОЗВ’ЯЗОК СИСТЕМ НЕЛІНІЙНИХ РІВНЯНЬ В СЕРЕДОВИЩІ ПРОГРАМИ MathCAD.
МЕТА РОБОТИ: Навчитися розв’язувати системі алгебраїчних рівнянь за допомогою розв'язуючого блоку Given...
Теоретичні відомості
Дія розв'язку систем рівнянь будь-якого порядку зручно використвувати засоби розв'язуючого блоку Given... Цей блок обмежений згори ключовим словом Given, після якого розташовують вирази всіх алгебраїчних рівнянь, необхідних для розв’язку системи. Вирази необхідно записувати із спеціальним знаком "жирне дорівнює", який кодується комбінацією клавіш CTRL+=. Перед початком блоку слід визначити попередні наближені значення невідомих, відносно яких здійснюється розв'язок системи. Всередині блоку після виразів рівнянь зазначають область, в якій можливий розв'язок (наприклад, х>0). Далі для знаходження точних значень невідомих використовують функцію Find(x,y), яка повертає вектор значень невідомих. Якщо розв'язків декілька, повторюють визначення наближених попередніх значень невідомих і сам блок, в якому зазначають нову область пошуку (наприклад, х<0).
Приклад 1. Перетин кривої другого порядку прямою лінією.
Приклад 2: Перетин двох кривих другого порядку.
/
Завдання
Перевести константи з вісімкової в десяткову, з шістнадцяткової в десяткову та з шістнадцяткової у вісімкову та в десяткову системи числення:
12376о 01af45h
Надрукувати таблицю переводу відносних одиниць в логарифмічні – непери та децибели за формулами:
3. Побудувати графіки та знайти:
Bаріант 5. Корені нелінійного рівняння:
f(x) = 5.8*x3 - 1.4*x2 - 0.53*x – 32.87
Контрольні запитання
Для чого застосовується блок Given?
В яких випадках обирають функції Find або Minerr?
Яке значення мають перші наближення аргументів?
Розв’язки систем рівнянь.
Висновок: З цієї лабораторної роботи я навчитися розв’язувати системі алгебраїчних рівнянь за допомогою розв'язуючого блоку Given.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!