Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти і науки України
Національний університет “Львівська політехніка”
Інститут комп’ютерних технологій,
автоматики та метрології
кафедра “Захист інформації”
ЗВІТ
до лабораторної роботи № 1
з курсу “Комп`ютерні мережі”
Тема: “Топології комп’ютерних мереж. Базові технології локальних мереж”
Львів 2009
РОЗДІЛ 1. МЕТА РОБОТИ
Мета роботи - змоделювати в програмі Packet Tracer конфігурацію мережі, згідно варіанту, та визначити домени колізій. Ознайомитися з логікою роботи пристроїв канального рівня.
РОЗДІЛ 2. ХІД РОБОТИ
1.
При даній конфігурації мережі наявні 3 домени колізії.
2.
При даній конфігурації мережі наявні 5 домени колізії.
3.
При даній конфігурації мережі наявні 6 доменів колізії.
4.
При даній конфігурації мережі наявні 8 доменів колізії.
РОЗДІЛ 3. ВИСНОВКИ.
Мости, комутатори і маршрутизатори поділяють мережу Ethernet на декілька доменів колізій.
Мости використовують для локалізації трафіка апаратні адреси комп'ютерів. Це ускладнює розпізнавання приналежності того або іншого комп'ютера до визначеного логічного сегмента – сама адреса не містить ніякої інформації з цього приводу. Тому міст досить спрощено подає розподіл мережі на сегменти – він запам'ятовує, через який порт на нього надійшов кадр від кожного комп'ютера мережі, і надалі передає кадри, призначені для цього комп'ютера, на вказаний порт
Комутатор (switch, switching hub) за принципом опрацювання кадрів нічим не відрізняється від моста. Основна його відмінність від моста полягає в тому, що він є свого роду комунікаційним мультипроцесором, тому що кожен його порт оснащений спеціалізованим процесором, що опрацьовує кадри за алгоритмом моста незалежно від процесорів інших портів. За рахунок цього загальна продуктивність комутатора звичайно набагато вище продуктивності традиційного моста, що має один процесорний блок.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!