🚀 Вийди на новий рівень крипто-торгівлі!
Easy Trade Bot — автоматизуй свій прибуток уже зараз!

Ми пропонуємо перелік перевірених прибуткових стратегій на такі пари як BTC, DOT, TRX, AAVE, ETH, LINK та інші. Ви можете підключити автоматичну торгівлю на своєму акаунті Binance або отримувати торгові рекомендації на email у режимі реального часу. Також можемо створити бота для обраної вами монети.

Всі результати торгів ботів доступні для перегляду у зручних таблицях на головній сторінці. Швидко, динамічно та прозоро!

Перейти до бота + 30$ бонус

Дослідження поведінки системи в реальних умовах експлуатації методом статистичних випробувань

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут енергетики та систем керування
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2005
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інші
Група:
ЕКТ-41

Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):

Міністерство освіти та науки України НУ”Львівська політехніка” Інститут енергетики та систем керування Кафедра ЕАП Лабораторна робота №3 на тему: «Дослідження поведінки системи в реальних умовах експлуатації методом статистичних випробувань» Львів – 2005 Мета роботи: навчитись досліджувати поведінку системи автоматичного керування в реальних умовах експлуатації за допомогою методу Монте-Карло. Програма роботи Для заданої передавальної функції ланки та її параметрів необхідно: записати вираз передавальної функції САК; згенерувати 500 нормально розподілених значень досліджуваного параметра у заданому діапазоні і визначити відповідні їм значення вихідної величини в усталеному режимі; знайти математичне сподівання та дисперсію вихідної величини; побудувати гістограму розподілу вихідної величини (кількість інтервалів рівна 20) і визначити ширину відрізка, ймовірність попадання в який випадкової величини у знаходиться в межах від 0.88 до 0.93; апроксимувати побудовану гістограму кривою густини ймовірності для нормального розподілу з тим самим математичним сподіванням і дисперсією; побудувати автокореляційну функцію та спекральну густину випадкового процесу; зробити висновки. Тип передавальної функції Вихідні числові дані для розрахунків Варіант k a  2в (2(2,6) (1,4(3)  
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01-

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!

Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!
Нічого не вибрано
0%

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

Подякувати Студентському архіву довільною сумою

Admin

26.02.2023 12:38

Дякуємо, що користуєтесь нашим архівом!