🚀 Вийди на новий рівень крипто-торгівлі!
Easy Trade Bot — автоматизуй свій прибуток уже зараз!

Ми пропонуємо перелік перевірених прибуткових стратегій на такі пари як BTC, DOT, TRX, AAVE, ETH, LINK та інші. Ви можете підключити автоматичну торгівлю на своєму акаунті Binance або отримувати торгові рекомендації на email у режимі реального часу. Також можемо створити бота для обраної вами монети.

Всі результати торгів ботів доступні для перегляду у зручних таблицях на головній сторінці. Швидко, динамічно та прозоро!

Перейти до бота + 30$ бонус

Дослідження схем на операційних підсилювачах

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2003
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інші
Група:
ЕКТ-41

Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):

Міністерство освіти України Національний університет ”Львівська політехніка ” Лабораторна робота №1 Дослідження схем на операційних підсилювачах Львів – 2003 Мета роботи : дослідити схеми на операційних підсилювачах . Програма робота : Здійснити компенсацію напруги зсуву (встановити „0” вихідної напруги ОП К140УД7). Зібрати схему повторювача напруги. Виміряти вхідні і вихідні напруги і визначити коефіцієнт підсилення схеми . Зібрати схему неінвертуючого підсилювача .Виміряти вхідні і вихідні напруги та визначити фактичний та ідеальний коефіцієнт підсилення схеми . Зібрати схему інвертуючого підсилювача .Виміряти вхідні і вихідні напруги та визначити фактичний та ідеальний коефіцієнт підсилення схеми . Зібрати схему підсилювача з диференційним входом . Виміряти вхідні і вихідні напруги та визначити коефіцієнт підсилення схеми . Виміряти коефіцієнт підсилення ОП без зворотного зв’язку і порівняти фактичний та ідеальний коефіцієнт підсилення підсилювача із зворотнім зв’язком . Розрахувати елементи і зібрати схему інвертуючого суматора .Розрахувати і виміряти вихідну напругу схеми . 1.Компенсація напруги зсуву ОП .  2. Повторювач напруги .  3. Неінвертуючий підсилювач .  Інвертуючий підсилювач .   Підсилювач з диференційним входом .  Інвертуючий суматор з ваговим коефіцієнтом . 
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01-

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!

Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!
Нічого не вибрано
0%

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

Подякувати Студентському архіву довільною сумою

Admin

26.02.2023 12:38

Дякуємо, що користуєтесь нашим архівом!