-------------------- Довідка від Microsoft -----------------
Ping
За допомогою відправки повідомлень з ехо-запитом по протоколу ICMP перевіряє з'єднання на рівні протоколу IP з іншим комп'ютером, підтримуючим TCP/IP. Після кожної передачі виводиться відповідне повідомлення з ехо-відгуком. Ping - це основна TCP/IP-команда, використовувана для усунення неполадки в з'єднанні, перевірки можливості доступу і дозволу імен. Команда ping, запущена без параметрів, виводить довідку.
Синтаксис
ping [-t] [-a] [-n лічильник] [-l розмір] [-f] [-i TTL] [-v тип] [-r лічильник] [-s лічильник] [{-j список_вузлів | -k список_вузлів}] [-w інтервал] [имя_конечного_компьютера]
Параметри
-t
Задає для команди ping відправку повідомлень з ехо-запитом до точки призначення до тих пір, поки команда не буде перервана. Для переривання команди і виведення статистики натисніть комбінацію CTRL-BREAK. Для переривання команди ping і виходу з неї натисніть клавіші CTRL-C.
-а
Задає дозвіл зворотного імені по IP-адресу призначення. У разі успішного виконання виводиться ім'я відповідного вузла.
-n лічильник
Задає число повідомлень, що відправляються, з ехо-запитом . За умовчанням 4.
-l розмір
Задає довжину (у байтах) поля даних у відправлених повідомленнях з ехо-запитом . За умовчанням — 32 байти. Максимальний розмір — 65527.
-f
Задає відправку повідомлень з ехо-запитом з прапором «Don't Fragment» в IP-заголовку, встановленому на 1. Повідомлення з ехо-запитом не фрагментуються маршрутизаторами на шляху до місця призначення. Цей параметр корисний для усунення проблем, що виникають з максимальним блоком даних для каналу (Maximum Transmission Unit).
-i TTL
Задає значення поля TTL в IP-заголовку для повідомлень, що відправляються, з ехо-запитом. За умовчанням береться значення TTL, задане за умовчанням для вузла. Для вузлів Windows XP це значення зазвичай рівне 128. Максимальне значення TTL — 255.
-v тип
Задає значення поля типу служби (TOS) в IP-заголовку для повідомлень, що відправляються, з ехо-запитом . За умовчанням це значення рівне 0. тип — це десяткове значення від 0 до 255.
-r лічильник
Задає параметр запису маршруту (Record Route) в IP-заголовку для запису шляху, по якому проходить повідомлення з ехо-запитом і відповідним йому повідомленням з ехо-відгуком. Кожен перехід в дорозі використовує параметр запису маршруту. По можливості значення лічильника задається рівним або більшим, ніж кількість переходів між джерелом і місцем призначення. Параметр лічильник має значення від 1 до 9.
-s лічильник
Указує варіант штампу часу Інтернету (Internet Timestamp) в заголовку IP для запису часу прибуття повідомлення з ехо-запитом і відповідним йому повідомленням з ехо-відгуком для кожного переходу. Параметр лічильник має значення від 1 до 4.
-j список_вузлів
Указує для повідомлень з ехо-запитом використання параметра вільної маршрутизації в IP-заголовку з набором проміжних точок призначення, вказаним в списке_вузлів. При вільній маршрутизації послідовні проміжні точки призначення можуть бути розділені одним або декількома маршрутизаторами. Максимальне число адрес або імен в списку вузлів — 9. Список вузлів — це набір IP-адресов (у точково-десятковій нотації), розділених пропусками.
-до список_вузлів
Указує для повідомлень з ехо-запитом використання параметра строгої маршрутизації в IP-заголовку з набором проміжних точок призначення, вказаним в списке_вузлів. При строгій маршрутизації наступна проміжна точка призначення повинна бути доступною безпосередньо (вона повинна бути сусідньою в інтерфейсі маршрутизатора). Максимальне число адрес або імен в списку вузлів рівне 9. Список вузлів — це набір IP-адресів (у точково-десятковій нотації), розділених пропусками.
-w інтервал
Визначає в мілісекундах час очікування отримання повідомлення з ехо-відгуком, яке відповідає повідомленню з ехо-запитом. Якщо повідомлення з ехо-відгуком не отримане в межах заданого інтервалу, то видається повідомлення про помилку "Request timed out". Інтервал за умовчанням рівний 4000 (4 секунди).
имя_конечного_компьютера
Задає точку призначення, ідентифіковану IP-адресом або ім'ям вузла.
/?
Відображає довідку в командному рядку.
Примітки
Команда ping дозволяє перевірити ім'я і IP-адрес комп'ютера. Якщо перевірка IP-адреса успішна, і перевірка імені — ні, то має місце проблема дозволу імен. В цьому випадку за допомогою запитів DNS (Domain Name System) або за допомогою методів дозволу імен NETBIOS перевірте, щоб ім'я комп'ютера, що задається, було дозволене в локальному файлі Hosts.
Ця команда доступна тільки якщо у властивостях мережевого адаптера в об'єкті Сетевые подключения (Мережні під’єднання) як компонент встановлений протокол Інтернету (TCP/IP).
Приклади
Приведений нижче приклад містить результати роботи команди ping:
C:\>ping example.microsoft.com
Pinging example.microsoft.com [192.168.239.132] with 32 bytes of data:
Reply from 192.168.239.132: bytes=32 time=101ms TTL=124
Reply from 192.168.239.132: bytes=32 time=100ms TTL=124
Reply from 192.168.239.132: bytes=32 time=101ms TTL=124
Reply from 192.168.239.132: bytes=32 time=101ms TTL=124
Для відправки повідомлення точки призначення 10.0.99.221 і зіставлення з її вузловим ім'ям введіть:
ping -a 10.0.99.221
Для відправки точці призначення 10.0.99.221 десяти повідомлень з ехо-запитом, кожне з яких має поле даних з 1000 байт, введіть:
ping -n 10 -l 1000 10.0.99.221
Для відправки повідомлення точки призначення 10.0.99.221 і записи маршруту для 4 переходів введіть:
ping -r 4 10.0.99.221
Для відправки повідомлення точки призначення 10.0.99.221 і завдання вільній маршрутизації для точок призначення 10.12.0.1-10.29.3.1-10.1.44.1 введіть:
ping -j 10.12.0.1 10.29.3.1 10.1.44.1 10.0.99.221
Форматування
Формат
Значення
Курсив
Дані, які повинен ввести користувач
Напівжирний шрифт
Елементи, які слід вводити точно, як показано
Пропуск (...)
Параметри можуть повторюватися кілька разів в командному рядку
У квадратних дужках ([])
Необов'язкові елементи
У фігурних дужках ({); варіанти розділені вертикальною межею (|). Приклад: { парні|непарні}
Набір значень, з якого можна вибрати тільки одне значення
Шрифт Courier
Текст коди або виходу програми