🚀 Вийди на новий рівень крипто-торгівлі!
Easy Trade Bot — автоматизуй свій прибуток уже зараз!

Ми пропонуємо перелік перевірених прибуткових стратегій на такі пари як BTC, DOT, TRX, AAVE, ETH, LINK та інші. Ви можете підключити автоматичну торгівлю на своєму акаунті Binance або отримувати торгові рекомендації на email у режимі реального часу. Також можемо створити бота для обраної вами монети.

Всі результати торгів ботів доступні для перегляду у зручних таблицях на головній сторінці. Швидко, динамічно та прозоро!

Перейти до бота + 30$ бонус

Біполярні транзистори

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2008
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Електроніка та мікросхемотехніка
Група:
МЕ

Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):

Міністерство освіти і науки України Національний Університет “Львівська політехніка” ІКТА Кафедра ЗІ Лабораторна робота № 3 з курсу "Електроніка та мікросхемотехніка" на тему "Біполярні транзистори"  Львів − 2008 Мета роботи: дослідити принцип роботи біполярних транзисторів, зняти й провести аналіз вхідних і вихідних характеристик біполярного транзистора, включеного в схемі із спільним емітером, і в схемі із спільною базою, з побудованих характеристик досліджених схем визначити h-параметри транзистора. Короткі теоретичні відомості Біполярні транзистори – це напівпровідникові прилади, які призначені для посилення і генерування електричних коливань, і мають трипрошаркову p-n-p або n-p-n структуру. Біполярні транзистори мають 2 електронно-діркові переходи. Транзистор складається з таких частин. Як база, емітер і колектор. Перенесення струму в біполярних транзисторах здійснюється носіями заряду двох типів: електронами і дірками. Існують 3 схеми ввімкнення транзистора: зі спільною базою, зі спільним емітером, зі спільним колектором. Транзистор працює в таких режимах: активному, насичення та відсічки. Фізичний зміст h- параметрів транзистора полягає в наступному: h11E – вхідний опір транзистора у режимі короткого замикання на виході; h12E – коефіцієнт внутрішнього зворотного зв’язку по напрузі транзистора в режимі холостого ходу на вході; h21E – коефіцієнт передачі (підсилення) струму транзистора в режимі короткого замикання на виході; h22E – вихідна провідність біполярного транзистора в режимі холостого ходу на виході. Порядок виконання роботи 1.Змоделювати в електронному середовищі WorkBench схему для дослідження біполярного транзистора зі спільною базою. 1.1. Змінюючи струм емітера, і напругу прикладену до колектор-база, виміряти напругу на емітер-база. 1.2. Змінюючи напругу на колектор-база, і струм емітера, виміряти струм колектора. 1.3. Побудувати сімейство вхідних і вихідних вольт-амперних характеристик біполярного транзистора. 2. Змоделювати в електронному середовищі WorkBench схему для дослідження біполярного транзистора зі спільним емітером 2.1. Змінюючи напругу на колектор-емітер, і струм бази, виміряти струм колектора. 2.2. Змінюючи струм бази, і напругу прикладену до колектор-емітер, виміряти напругу на база-емітер. 2.3. . Побудувати сімейство вхідних і вихідних вольт-амперних характеристик біполярного транзистора. 3. Із відповідних ВАХ транзистора визначити його h-параметри. Дослідження біполярного транзистора в схемі із спільною базою   Сімейство вхідних характеристик Сімейство вихідних характеристик  Дослідження біполярного транзистора в схемі із спільним емітером   Сімейство вихідних характеристик  Сімейство вхідних характеристик  Схема Параметри   H11 H12 H21 H22  Зі спільним емітером      Зі спільною базою      
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01-

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!

Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!
Нічого не вибрано
0%

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

Подякувати Студентському архіву довільною сумою

Admin

26.02.2023 12:38

Дякуємо, що користуєтесь нашим архівом!