Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
ШЛУНОК
154. Враховуючи напрям впадіння стравоходу у шлунок і хід просвіту шлунка, вводити ендоскоп в нього найліпше так, щоб передню стінку було видно на 12 год. Нерідко на задній стінці тіла шлунка в її верхній третині є поперечний "гребінь", який перешкоджає бачити відразу від кардії дистальну третину тіла шлунка. Тому кінець апарата помірно згинають догори (відхиляють до передньої стінки шлунка) і, проминувши цей гребінь, виконують ротацію на 90° за годинниковою стрілкою та проходять в антральний відділ. Якщо ж відразу від кардії видно усе тіло і кут шлунка, то ротацію на 90° за годинниковою стрілкою виконують відразу.
155. Для докладного огляду антрального відділу і кута шлунка апаратом з торцевою оптикою необхідно виконувати прийом J-ретрофлексії (рис. А), при підтягуванні ендоскопа можна здалеку оглянути також і кардію. Дно шлунка і кардію докладно оглядають під час U-ретрофлексії (рис. Б).
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!