Зміст
Вступ……………………………………………………………
Характеристика об’ємно-планувального і конструктивного рішення об’єкту………………………………………………………….
Підрахунок об’ємів робіт……………………………………...
Організаційно-технологічна послідовність будівництва
об’єкту………………………………………………………….
Технологія ведення робіт……………………………
Відомість підрахунку працевтрат, машиновитрат, витрати матеріалів……………………………………………..
Матеріально-технічне забезпечення будівництва об’єкту….
Технологічний транспорт для транспортування матеріалів, конструкцій, напівфабрикатів……………….............
Розрахунок складського господарства……………...
Технічні засоби технологічних процесів…………...
6. Контроль якості будівельних робіт…………………………....
7. Заходи по техніці безпеки……………………………………...
8. Техніко-економічні показники………………………………...
9. Список використаних джерел літератури……………………..
Вступна частина
Будівництво—це галузь матеріального виробництва, яка охоплює нове будівництво, реконструкцію, ремонт, реставрацію будинків і споруд.
У трудовому процесі беруть участь виконавці, засоби і предмети праці. Результатом трудового процесу є будівельна продукція ( будинки і споруди ). Характерні ознаки будівельного виробництва:
1. будівельна продукція нерухома в процесі її створення та експлуатації, тоді як робітники разом з технічними засобами переміщуються по фронту робіт;
2. значна кількість трудових процесів у будівництві має технічні перерви (для висихання покриттів, набирання міцності тощо);
3. будівельна продукція має значну довговічність, що потребує від виконавців дотримання певних вимог відповідно до чинних нормативів.
Будівельна продукція створюється під час виконання певних процесів, які виконуються за технологічними правилами будівельного виробництва.
Ці правила поділяються на дві групи.
Перша визначає особливості підготовчих процесів—перевезення, перенесення, перемішування, укладання, стикування тощо.
Друга визначає особливості основних процесів—перетворення, що відбуваються в будівельних матеріалах, які змінюють їхні властивості: щільність, міцність, стійкість, теплопровідність, водонепроникність і т.д.
Отже будівельними процесами називають виробничі процеси, спрямовані на отримання будівельної продукції у вигляді промислових корпусів, житлових будинків, інженерних споруд тощо, або у вигляді окремих її частин.
Характерними ознаками будівельних процесів є те, що їх виконують здебільшого на відкритому повітрі під впливом різних природо-кліматичних явищ, і те, що робоче місце в процесі створення будівельної продукції переміщується в просторі.
За ступенем технологічної складності будівельні процеси поділяються на прості і складні (комплексні) процеси, які, у свою чергу поділяють на операції.
Робоча операція—це технологічно однорідний і організаційно неподільний елемент будівельного процесу, що забезпечує створення первинної будівельної продукції.
Простий робочий процес—це сукупність технологічно пов’язаних робочих операцій, які виконує один (незмінний) склад виконавців (ланка чи бригада).
Складний процес—це сукупність простих робочих процесів, які технологічно і організаційно пов’язані єдиною кінцевою продукцією.
За технологічними ознаками будівельні процеси поділяються на : заготівельні, транспортні, монтажно-укладальні.
Заготівельні процеси—це процеси виготовлення будівельних виробів і напівфабрикатів на спеціалізованих підприємствах.
Транспортні процеси пов’язані з доставкою будівельних вантажів на будівельний майданчик та подаванням їх до місць використання.
Монтажно-укладальні—це процеси, пов’язані з переробкою, зміною стану, властивостей, форми та положення предметів праці, внаслідок чого створюється будівельна продукція.
За технологічними особливостями монтажно-укладальні процеси поділяють на безперервні, коли виробничі процеси виконують послідовно один за одним, без зупинок незалежно від місцевих виробничих умов, та переривчасті процеси, виконання яких пов’язане з наявність технологічних чи організаційних перерв між окремими операціями чи процесом.