Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Вступ
Стиль програмування
Стиль програмування існує для того, щоб інші програмісти могли зрозуміти код, який написаний тим чи іншим програмістом, адже великі програми пишуться не однією людиною, а групою людей.
Оформлення тексту програми повинен відповідати декільком критеріям, наприклад, таким як:
Використання коментарів.
Коментарі повинні використовуватися у достатній кількості для пояснення роботи програми. Проте не повинні дублювати інформацію, яку легко зрозуміти із самого коду програми. Коментарі пишуться для програмістів, які будуть працювати з вашим кодом, тому для підвищення читабельності програми є зміст використовувати порожні рядки і відступи при коментуванні. Коментарі обов‘язкові у місцях, де код є не зрозумілим.
Іменування.
Слід розділяти слова у ідентифікаторах прописними літерами (кожне слово писати з великої літери) а не нижнім підкресленням.
Слід використовувати префікси для кожного імені змінної (Hungarian Notation). Можливе використання більше одного префікса (e.g. вказівник на ціле може мати ім‘я piWidth). Імена перелічувальних типів повинні починатися з великої літери E, а імена констант перелічувального типу повинні починатися з маленької літери e.
Ім‘я змінної повинно розкривати зміст змінної а не її тип. Імена повинні бути описовими і складатися з повних слів. Слід уникати використання нижнього підкреслення на початку та у кінці імені.
Вирази і оператори.
Розташовуйте фігурні дужки під ключовим словом.
Завдання
Дано файл в якому записані числа типу „double” визначити найбільшу суму (1+N, 2 +(N-1), і т.д), та записати 2 функцій в 2 інші файли.
Опис алгоритму
Спочатку створюємо файл. Вводимо у файл числа типу „double”. Описумо в програмі виклик функції в іншому файлі (зчитування файлу). Зчитуємо файл з числами і повертаємося у основну програму. Знову описуємо функцію переходу в інший файл для виконання наступної операції. У вище згаданій функції виконуємо знаходження суми першого із останім, другого із передостанім і т.д., і повертаємося в основну програму. Визначаємо найбільшу суму. Далі виводимо на екран результат.
Блок-схема
Головна программа Функція №1 Функція №2
Початок
Початок
Початок
Знаходимо суму (1,N;2,(N-1);… .
Считуємо данні з фалу
Виклик функції №1
Визначаємо найбільшу суму
Кінець
Виклик функції №2
Вивід результату на екран
Кінець
Кінець
Текст програми
Результат тестування
vvedit chysla cherez probil i natysnit Enter:
8.8 2.2 3.3 8.8
suma = 17.600000
Press any key to continue
Перевірка:
8.8 + 8.8 = 17.6
2.2 + 3.3 = 5.5
Висновок :
Я познайомився із засобами розробки багатофайлових проектів в мові програмування С і із прийомами розробки багатофайлових проектів в інтегрованого середовищі Visual + +6.0.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!