Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Загальна класифікація комп’ютерних систем
Будь-яка класифікація, за дефініцією, не є повною, або ж досконалою, що є наслідком відомих теорем Гьоделя про неповноту формальних систем. Проте відмова від класифікацій спричинює втрату системності, тоді як систематизація є основним інструментом структуризації інформації, тобто отримання нового знання на основі первинної невпорядкованої інформації. Треба підкреслити те, що комп’ютер не спроможний подати нову інформацію як таку, проте в спосіб систематизації вже наданої йому інформації він може отримати нове знання. Як приклад, нагадаємо, що тривимірну інтегральну схему винайшов саме комп’ютер, а не людина.
Аби унаочнити місце нашого курсу у велетенській галузі комп’ютерних засобів скористаємося
узагальненою класифікацію японських учених, фундаторів інтелектуальних комп’ютерних систем п’ятого покоління. Згідно їхньої класифікації (1979 рік) усі комп’ютерні засоби можна поділити на:
- засоби обробки чисел,
- засоби обробки сигналів (цифрові сигнальні процесори/комп’ютери),
- засоби обробки символів (мовні та об’єктні машини, наприклад, LISP-машини, PROLOG-машини, SmallTalk-машини, Java-машини тощо).
Предметом дослідження нашого курсу є архітектури комп’ютерів обробки чисел.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!