Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Концепцiя вiртуальної пам'ятi.
Вiртуальним наз. ресус в якому в уявi користувача, програмiста, або з точки зору програми користувача притаманнi якостi яких у нього немає. Так користувачу може бути наданна в розпорядження вiртуальна ОП розмiр якої перевищує всю реальну ОП, яка є в системi. Програмiст пише програму так нiби у нього в роспорядженнi є однорiдна ОП великого об'єму, але вдiйсностi усi данi якi використовуються програмою зберiгаються на одному, або декiлькох рiзнорiдних ЗП. Звичайно на дисках i при необхiдностi переносяться в ОП.
Вiртуальна пам'ять- це сукупнiст апаратно програмних засобiв, якi дозволяють програмiстам писати програми якi перевищують розмiр реальної ОП.
Для цього ВП розв'язує такi задачi:
1. Розмiщує данi на ЗП рiзного типу.
2. Перемiщує данi в мiру необхiдностi мiж ЗП рiзного типу.
3. Перетворює вiртуальнi адреси у фiзичнi.
Всi цi дiї виконуються автоматично без участi програмiста. Тобто механiзм ВП є прозорим по вiдношенню до користувача. Дiапазон вiртуальних адрес до яких може звертатись працюючий процес наз. V- простором вiртуальних адрес, а простiр дiапазону реальних адрес наз. простором реальних адрес цього комп'ютера R. Не зважаючи на те що ми працюємо з вiртуальними адресами, необхiдно перетворювати V->R. Є рiзнi механiзми цього пертворення: DAT(Динамічне перетворення адрес пiд час виконання процесу).
Сумiжнi адреси ВП не обов'язково будуть сумiжними в реальнiй пам'ятi. Таким чином користувач звiльняється вiд необхiдностi враховувати розміщення процедур, функцiй в програмi.
Комп'ютур розглядається як логiчний засiб який забезпечує реалiзування необхiдних алгоритмiв, а не як фiзична машина з унiкальними характеристиками.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!