Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Кафедра ТГВ
Курсова робота
З курсу: “Використання вторинних джерел енергії”
На тему:
«Розрахунок теплонасосної установки однородинного житлового будинку»
Виконав: ст. гр. ТГВ-4
Прийняв:
Львів 2008
Вступ
Проектується житловий будинок в м. Херсон розміром в плані 10,1х8,2 м, для однієї сім’ї , з 5 чоловік. Будинок складається з 2-х поверхів і містить 8 кімнат . Запроектовано систему з активним використанням грунтової енергії .
В проекті запроектовано ємнісний водонагрівач Vitocell-V 300 з об’ємом 500 л, який виконує функції теплообмінника і подає гарячу воду до споживачів, гарячу воду на систему спалення, здійснює теплообмін між теплоносієм грунтового контуру та контуру споживача.
Тепловий насос розсіл/вода марки Vitokal 300 тип BW-113 з допомогою якого використовується теплова енергія грунту. Тепловий насос марки Vitokal 300 тип BW-113 комплектується електроприводом для опалення і приготування гарячої води в моно- і бівалентних опалювальних установках.
Допоміжний елемент системи – циркуляційний насос Wilo
який забезпечує циркуляцію системи з урахуванням загальної витрати і втрат тиску в системі.
Діаметри з’єднувальних труб 15х1 мм . Для вилучення пари з системи в робочій фазі та для передбачення підвищення надлишкового тиску в системі встановлюємо розширювальний бак для россольного контура, об’ємом 12 л.
Дана установка характеризується цілорічним використанням без дублюючого джерела тепла , використовується для опалення будинку , забезпечує ГВ мешканцям будинку.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!