Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти і науки України
ІКТАМ
при Національному університеті "Львівська політехніка"
Кафедра : метрології та стандартизації
Лабораторна робота 6
Визначення динамічних характеристик магнітних матеріалів.
Львів 2004
Мета роботи: вивчити методику визначення основних динамічних характеристик магнітних матеріалів за допомогою амперметра, вольтметра і ватметра та набути практичних навиків у використанні цих засобів вимірювань.
Задача: виходячи із заданих параметрів досліджуваного зразка: максимальних значень напруженості магнітного поля Hм і магнітної індукції Вм , чисел витків намагнічувальної W1 і вимірювальної W2 обмоток , геометричних розмірів зразка Lсер і S та коефіцієнта потужності втрат cos, розрахувати значення намагнічувального струму І1 в обмотці W1, е.р.с. Е2 у вимірювальній обмотці W2 та потужність втрат Рв .
Схеми для визначення динамічних характеристик магнітних матеріалів
Таблиця.
NV
CV
UV
NA
CA
KI
I1
NW
CW
Pw
PB
PBП
-
B
B
-
A
A/A
A
-
Вт
Вт
Вт
Вт/кг
Продовження таблиці.
HM
BM
ZM
XM
RM
V.гр
V.гр
Rм.гр
A..гр
A/м
Тд
1/Гн
1/Гн
1/Гн
-
-
-
%
%
%
-
Продовження таблиці.
І.гр
1.гр
Нм.гр
\
1\
T.гр
Pв.гр
Pв.гр
PB
%
%
%
%
мін
мін
%
%
Вт
Вт
Висновок: На цій лабораторній роботі я вивчав методику визначення основних динамічних характеристик магнітних матеріалів за допомогою амперметра, вольтметра і ватметра та набув практичних навиків у використанні цих засобів.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!