Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Білет №8
1. Передавальна функція елемента, еквівалентного послідовно включеним елементам визначається як добуток передавальних функцій окремих цих елементів.
2. Виділяємо з передавальної функції дійсну і уявну частину (U(w) i V(w)) . АХЧ буде визначатись з формули:
3.
4.
5.
6.
Білет №9
1.
2.
3. Якщо розімкнута система стійка або знаходиться на межі стійкості, то для того, щоб замкнута САК була стійка, необхідно і достатньо, щоб АФХ розімкнутої системи при зміні ω від 0 до ∞ не охоплювала току з координатами (-1,j0).
Якщо розімкнута система не стійка, то для того щоб відповідна САК була стійка, необхідно і достатньо, щоб АФЧХ розімкнутої системи при зміні ω від 0 до ∞ не охоплювала m/2 рази точку з координатами (-1,j0), де m – число коренем характеристичного р-ня розімкнутої САК.
4. Радіус кола , К=1, R=0.5
5.
6.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!