Міністерство освіти і науки України
Національний університет водного господарства та
природокористування
Кафедра обліку і аудиту
Р о з р а х у н к о в а р о б о т а
з дисципліни:
„Облік і звітність”
ЗМІСТ
ВСТУП ...................................................................................................................3
РОЗДІЛ 1. Облікова політика підприємства ......................................................4
РОЗДІЛ 2. Перевірка зіставленості фінансової звітності підприємства
ВАТ „Рівень” ......................................................................................8
РОЗДІЛ 3. Аналіз фінансового стану підприємства ........................................15
Висновки ..............................................................................................................21
Список використаної літератури .......................................................................22
Додатки:
Наказ про облікову політику .........................................................23
Баланс ..............................................................................................24
Звіт про фінансові результати .......................................................25
Звіт про рух грошових коштів .......................................................26
Звіт про власний капітал ................................................................27
Примітки до річної фінансової звітності ......................................28
ВСТУП
Метою дослідницької роботи є ознайомлення з обліковою політикою підприєм-ства, а також вивчення фінансової звітності підприємства та перевірка її достовірно-сті.
Об’єктом дослідницької роботи є фінансова звітність підприємства ВАТ „Рівень”.
Основними завданнями дослідження є перевірка та аналіз фінансової звітності,
виявлення відхилень чи недостовірної інформації у ній, а також визначення основних показників фінансового стану підприємства та їх аналіз.
Відкрите акціонерне товариство „Рівень” (надалі – Товариство) створено згідно з рішенням засновників від 19 травня 1994 року.
Засновниками Товариства є громадяни України з числа членів Товариства, покупців, які підписали Установчий договір.
Товариство знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Коперника, 9.
Товариство є правонаступником Рівненського державного пивзаводу, а також відповідно до рішення загальних зборів акціонерів від 15 квітня 2005 року, найменування АТВТ “Рівненсьний пивзавод” змінено на ВАТ “Рівень”.
Товариство є юридичною особою з дати його державної реєстрації.
Державна реєстрація підприємства здійснена виконавчим комітетом Рівненської міської Ради 17 червня 1994 року, реєстраційний номер № 759. Код Єдиного Державного Реєстру Підприємств, організацій, Установ – 05513951.
Товариство має самостійний баланс, рахунки в банках, печатку зі своїм найменуванням та знаком у вигляді букви ‘Р’ стилізованої під бокал з піною зверху темно-зеленого кольору, кутовий штамп, торгівельну марку „Рівень”, а також інші атрибути юридичної особи.
ВАТ “Рівень” є власником: майна, переданого йому засновниками та акціонерами як вклад до статусного капіталу, продукції, виробленої Товариством у результаті господарської діяльнісрі, доходів, одержаних від господарської діяльності Товатиства, іншого майна, набутого на підставах, не заборонених законом.
ВАТ “Рівень” створене з метою здійснення підприємницької діяльності для одержання прибутку в інтересах акціонерів Товариства, максимізації добробутів акціонерів у вигляді зростання ринкової вартості акцій Товариства, а також отримання акціонерами дивідентів.
Основною продукцією, що виробляється на підприємстві є пиво – слабоалкого-льний, насичений діоксидом вуглецю, тонізуючий пінистий напій з характерним хмельовим ароматом та приємним гіркуватим смаком, що одержується під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами.
На підприємстві виробляється і випускається пять сортів пива, яке поділяється фільтроване і нефільтроване: „Рівень Преміум”, „Рівень „Світле”, „Рівень „Жигулів-ське” , „Рівень „Пшеничне”, „ Рівень „Міцне”.
РОЗДІЛ 1
ОБЛІКОВА ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВА
Система бухгалтерського обліку — це своєрідний механізм підготовки та відображення інформації про майнове та фінансове становище підприємства. Завдяки такій інформації внутрішні та зовнішні її користувачі мають уявлення про реальний стан справ на підприємстві. Методична база ведення бухгалтерського обліку складається з використання первинних облікових документів, інвентаризації, оцінки, калькулювання, організації обліку (управлінського, бухгалтерського та податкового), виконання розрахунків та проведень, контролю, підготовки звітності. Створення цілісної системи обліку передбачає активне застосування специфічного елемента регулювання бухгалтерського обліку та звітності - облікової політики підприємства. Облікова політика - сукупність принципів, методів і процедур, що використовуються підприємством для складання та подання фінансової звітності - таке визначення облікової політики наведене в статті 1 „Визначення термінів” Закону України від 16.07.99 р. №996-ХІУ „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”. Згідно з визначенням, облікова політика підприємства базується на основних принципах обліку та звітності. Під принципами бухгалтерського обліку слід розуміти правила, якими необхідно керуватися при вимірюванні, оцінці й реєстрації господарських операцій і при відображенні їх результатів у фінансовій звітності. Право встановлення облікової політики підприємства цілком і повністю залишається на розсуд суб'єкта господарювання. При цьому підприємство самостійно: - обирає форму бухгалтерського обліку як певну систему реєстрів обліку, порядку і способу реєстрації та узагальнення інформації в них з додержанням єдиних засад, встановлених цим Законом, та із урахуванням особливостей своєї діяльності й технології обробки облікових даних; - розробляє систему і норми внутрішньогосподарського (управлінського) обліку, звітності і контролю за господарськими операціями, визначає права працівників на підписання бухгалтерських документів; - затверджує правила документообігу й технологію обробки облікової інформації, додаткову систему рахунків і реєстрів аналітичного обліку; - може виділяти на окремий баланс філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, які зобов'язані вести бухгалтерський облік, із подальшим включенням їх показників до фінансової звітності підприємства. Необхідно також мати на увазі, що облікова політика є складовою частиною фінансової звітності підприємства та повинна відображатися у примітках до фінансових звітів. Отже, саме вона дозволяє поєднати ведення бухгалтерських операцій та складання фінансової звітності. Без такого регламентуючого розпорядчого документа та його додержання бухгалтерський облік не відповідатиме принципу послідовності, а фінансова звітність не буде зрозуміла користувачам.
Облікова політика може змінюватися. Зміни до наказу про облікову політику може вносити лише керівник підприємства. При цьому підставами для внесення змін
до цього документа є зміни в обліковій політиці підприємства, які, у свою чергу, можуть мати місце лише у трьох випадках:
- змінилися статутні вимоги конкретного підприємства (до статуту внесено зміни, що зачіпають сферу фінансового обліку на підприємстві);
- змінилися вимоги органу, що затверджує положення (стандарти) бухгалтерського обліку (ідеться про зміни до П(С)БО, які вимагають доповнення або зміни прийнятої на підприємстві облікової політики);
- якщо такі зміни забезпечать достовірне відображення подій чи операцій у фінансовій звітності підприємства. Вплив зміни облікової політики на події й операції минулих періодів відображаєт2耀я у звітності шляхом: - коригування сальдо нерозподіленого прибутку на початок звітного року; - повторного надання порівняльної інформації стосовно попередніх звітних періодів. Зміна облікової політики, вибір відображення впливу змін на облікову політику повинні бути розкриті й обґрунтовані у примітках до фінансової звітності за поточний звітний період. Облікова політика застосовується щодо подій і операцій з моменту їх виникнення, за винятком випадків, коли зі зміною облікової політики суму коригування нерозподіленої суми прибутку на початок звітного року неможливо визначити достовірно. У цьому випадку облікова політика поширюється тільки на події й операції, які відбуваються після дати зміни облікової політики.
Не вважається зміною облікової політики встановлення облікової політики для: · подій або операцій, які відрізняються за змістом від попередніх подій або операцій; · подій або операцій, які не відбувалися раніше.
Таким чином, зміна облікової політики тягне за собою перерахунок прибутків за всі попередні періоди діяльності підприємства, що зайвий раз підтверджує надзвичайну важливість науково обґрунтованого, професійного підходу до її встановлення.
ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО „РІВЕНЬ”
НАКАЗ
від 09.03.2006 р. м. Рівне № 26
Про облікову політику Відповідно до п. 5 ст. 8 Закону України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.1999 року” № 996-214,
НАКАЗУЮ:
1. Встановити на підприємстві таку облікову політику. 1.1. При веденні бухгалтерського обліку і формування фінансової звітності керуватись Законом України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” і Положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку. 1.2. Встановити тривалість операційного циклу 12 місяців. 1.3. До складу малоцінних та швидкозношуваних предметів відносити матеріальні активи вартістю менше 1000 грн. 1.4. Знос малоцінних необоротних активів нараховувати у розмірі 100 %. 1.5. Встановити нарахування амортизації основних засобів податковим методом, згідно статті 8 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств”. 1.6. Вибуття запасів здійснюється за такими оцінками: - матеріалів – за методом FIFO; - палива – за методом FIFO; - запасні частини – за методом FIFO; - готова продукція – за нормативними витратами; - товарів у роздрібній торгівлі – за цінами продажу; - МШП – за методом FIFO. 1.7. Облік адміністративних витрат здійснювати за таким переліком статей: - зарплата адміністративно-управлінського складу; - амортизація основних засобів загальногосподарського призначення; - витрати на відрядження працівників адміністративної сфери; - витрати на банківські послуги; - витрати на аудиторські, юридичні послуги; - утримання автотранспорту загальногосподарського призначення; - витрати на охорону; - відрахування на соціальне страхування; - судові витрати; - податки, обов’язкові збори та платежі; - поштові та канцелярські витрати; - інші витрати. 1.8. Резерви майбутніх витрат не створювати. 1.9. Затвердити регістри журнально-ордерної форми. 2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на головного бухгалтера Каплюк Г.Ф.
Директор ВАТ „Рівень” М. А. Года
Загалом зміст наказу про облікову політику ВАТ „Рівень” є достатнім і висвітлює основні аспекти ведення господарської діяльності.
РОЗДІЛ 2
ПЕРЕВІРКА ЗІСТАВЛЕНОСТІ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ
ВАТ „РІВЕНЬ”
Таблиця 1.
Узгодження показників балансу на прикладі ВАТ „Рівень” за 2006 рік
Показники
Код ряд.
Формула розрахунку
Сума, тис. грн
Нематеріальні активи
010
Первісна вартість – накопичена амортизація
(Ф1 р.011- р.012)
Основні засоби
030
Первісна вартість – знос
(Ф1р.031-р.032)
на п.р. 3242,7 - 1434,6
1808,1
на к.р. 4452,3 – 1951,9
2500,4
Усього за розділом І
080
Незавершене будівництво + залишкова вартість основних засобів + довгострокові фінансові інвестиції + інші необоротні активи
(Ф1 р.020 + р.030 + р.045 + р.070)
на п.р. 49,6 + 1434,6 + 1,5 + 1,7
1487,4
на к.р. 49,6 + 2500,4 + 1,5 + 4,4
2555,9
Дебіторська заборгованість за товари, роботи, послуги
160
Первісна вартість – резерв сумнівних боргів
(Ф1р.161 – р.162)
на п.р. 635,5
635,5
на к.р. 896,6
896,6
Усього за розділом ІІ
260
Виробничі запаси + незавершене виробництво + готова продукція + товари + дебіторська заборгованість за товари, роботи, послуги + дебіторська заборгованість з з бюджетом + інша поточна дебіторська заборгованість + грошові кошти та їх еквіваленти в національній валюті
(Ф1 р.100 + р.120 + р.130 + р.140 + р.160 + р.170 + р.210)
на п.р. 905,2 + 555,2 + 46,5 + 5,9 + 635,5 + 40,5
+ 187,6 + 31,0
2407,4
на к.р. 1074,5 + 181,3 + 10,4 + 5,4 + 896,6 + 42,1
+ 129,0 + 44,5
2383,8
БАЛАНС АКТИВУ
280
Усього за розділом І + Усього за розділом ІІ
(Ф1 р.080 + р.260)
на п.р. 1487,4 + 2407,4
3894,8
на к.р. 2555,9 + 2383,8
4939,7
Усього за розділом І
380
Статутний капітал + Інший додатковий капітал + Резервний капітал – Непокритий збиток
(Ф1 р.300 + р.330 + р.340 – р.350)
на п.р. 619,9 + 975,0 + 19,2 – 178,9
1435,2
на к.р. 619,9 + 1105,1 + 19,2 – 261,4
1482,8
Усього за розділом ІV
620
Короткострокові кредити банків + Векселі видані + Кредиторська заборгованість за т овари, роботи, послуги + Поточні зобов'язання за розрахунками з бюджетом + Поточні зобов'язання за розрахунками з позабюджетних платежів + Поточні зобов'язання за розрахунками зі страхування + Поточні зобов'язання за розрахунками з оплати праці
(Ф1 р.500 + р.520 + р.530 + р.550 + р.560 + р. 570 + р.580)
на п.р. 80,0 + 625,2 + 1591,6 +72,4 + 5,9 + 22,3 + 62,2
2459,6
на к.р. 1185,1 + 1782,5 + 348,5 +36,4 + 104,4
3456,9
БАЛАНС ПАСИВУ
640
Усього за розділом І + Усього за розділом ІV
(Ф1 р.380 + р.620)
на п.р. 1435,2 + 2459,6
3894,8
на к.р. 1482,8 + 3456,9
4939,7
Таблиця 2.
Узгодження показників звіту про фінансові результати на прикладі
ВАТ „Рівень”
Показники
Код ряд.
Формула розрахунку
Сума, тис. грн.
Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)
035
Дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) - Податок на додану вартість – Акцизний збір
(Ф2 р.010 – р. 015 – р.020)
на п.р. 13397,9 – 2233,0 – 1861,0
9303,9
на б.р. 8411,7 – 1402,0 – 1296,1
5714,6
Валовий прибуток
050
Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) - Собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг)
(Ф2 р.035 – р.040)
на п.р. 9303,9 – 6019,4
3284,5
на б.р. 5714,6 – 3169,1
2545,5
Фінансові результати від операційної діяльності:
- прибуток
100
Валовий прибуток + Інші операційні доходи - Адміністративні витрати - Витрати на збут - Інші операційні витрати
(Ф2 р.050 + р.060 – р.070 – р.080 – р.090)
на п.р. 3284,5 + 25,3 – 1182,7 – 1847,8 – 164,3
115,0
на б.р. 2545,5 + 150,3 -1000,0 – 1082,6 – 61,9
551,3
Фінансові результати від звичайної діяльності до оподаткування:
- прибуток
170
Прибуток від операційної діяльності –
Фінансові витрати
(Ф2 р.100 – р.140)
на п.р. 115,0 – 21,4
93,6
на б.р. 551,3 – 57,3
494,0
Фінансові результати від звичайної діяльності:
- прибуток
190
Прибуток від звичайної діяльності до оподаткування - Податок на прибуток від звичайної діяльності
(Ф2 р.170 – р. 180)
на п.р. 93,6 – 176,1
(82,5)
на б.р. 494,0 – 154,1
359,9
Чистий прибуток
220
Прибуток від звичайної діяльності
(Ф2 р.195)
на п.р. 82,5
(82,5)
на б.р. 359,9
359,9
Разом операційних витрат
280
Матеріальні затрати + Витрати на оплату праці + Відрахування на соціальні заходи + Амортизація + Інші операційні витрати
(Ф2 сума рядків 230-270)
на п.р. 5034,1 + 1288,5 + 476,6 + 237,0 + 2162,4
9198,6
на б.р. 2467,3 + 882,4 + 334,1 + 126,5 + 1462,8
5273,1
Таблиця 3.
Узгодження показників звіту про рух грошових коштів ВАТ „Рівень”
Показники
Код ряд.
Формула розрахунку
Надходження
Видаток
Прибуток (збиток) від звичайної діяльності до оподаткування.
010
Фінансові результати від звичайної діяльності до оподаткування:
- прибуток
(Ф2 р.170, гр. 3)
93,6
-
Коригування на амортизацію необоротних активів
020
Амортизація
(Ф2 р.260, гр. 3)
237,0
-
Витрати на сплату відсотків
060
Інші доходи від операційної діяльності
(Ф2 р.140)
21,4
-
Прибуток від операційної діяльності до зміни в чистих оборотних активах
070
Різниця між сумою коригування на амортизацію необоротних активів плюс витрати на сплату відсотків
(Ф3 р.010 + р.020 + р.060)
93,6 + 237,0 + 21,4
352,0
-
Грошові кошти від операційної діяльності
120
Різниця між сумою рядків прибутку від операційної діяльності до зміни в чистих оборотних активах плюс зменшення (збільшення) поточних зобов’язань і сумою збільшення (зменшення) поточних зобов’язань
(Ф3 р. 070 + р.080 + р.100)
352,0 + 37,1 + 1071,3
1460,4
-
Чистий рух коштів до надзвичайних подій
150
Грошові кошти від операційної діяльності - сплачені відсотки – податки на прибуток
(Ф3 р.120, гр.3 - р.130, гр.4 - р.140, гр.4)
1460,4 – 21,4 – 176,1
1262,9
-
Чистий рух коштів від операційної діяльності
170
Чистий рух коштів до надзвичайних подій
(Ф3 р.150, гр.3)
1262,9
-
Чистий рух коштів до надзвичайних подій
280
Придбання необоротних активів
(Ф3 р. 250, гр.4)
-
1169,4
Чистий рух коштів від інвестиційної діяльності
300
Чистий рух коштів до надзвичайних подій
(Ф3 р.280 гр. 4)
-
1169,4
Чистий рух коштів до надзвичайних подій
370
Погашення позик
(Ф3 р. 340, гр.4 )
-
80,0
Чистий рух коштів від фінансової діяльності
390
Чистий рух коштів до надзвичайних подій
(Ф3 р.370, гр.4)
-
80,0
Чистий рух коштів за звітний період
400
Чистий рух коштів від операційної діяльності - чистий рух коштів від інвестиційної діяльності - чистий рух коштів від фінансової діяльності
(Ф3 р.170, гр 3 - р.300, гр 4 - р.390, гр. 4)
1262,9 – 1169,4 – 80,0
13,5
-
Залишок коштів на початок року
410
Грошові кошти та їх еквіваленти в національній валюті
(Ф1 р.230, гр 3)
31,0
-
Залишок коштів на кінець року
430
Грошові кошти та їх еквіваленти в національній валюті
(Ф1 р.230, гр. 4)
44,5
-
Таблиця 4.
Узгодження показників звіту про власний капітал ВАТ „Рівень”
Стаття
Код ряд.
Формула розрахунку
Статут
ний
капітал
Інший додатковий капітал
Резерв
ний капітал
Нерозподілений прибуток
Разом
Залишок на початок року
010
Статутний капітал + Інший додатковий капітал + резервний капітал - нерозподілений прибуток
(Ф1 р.300 + р.330 + р.340 – р.350)
619,9
975,0
19,2
(178,9)
1435,2
Скоригований залишок на початок року
050
Залишок на початок року
(Ф4 р.010)
619,9
975,0
19,2
(178,9)
1435,2
Залишок на кінець року
300
Скоригований залишок на початок року
(Ф4 р.050 + р.060)
619,9
1105,1
19,2
(261,4)
1482,8
Таблиця 5.
Узгодження приміток до річної фінансової звітності ВАТ „Рівень”
Показники
Код ряд.
Формула розрахунку
Сума, тис. грн.
Будинки, споруди та передавальні пристрої
120
Первісна вартість на початок року - знос на початок року + надійшло за рік - первісна вартість вибулих за рік + знос вибулих за рік – амортизація за рік - нараховано амортизації за рік + знос на кінець року
(Ф5 гр3 - гр4 + гр5 – гр.8 + гр.9 – гр.10 + гр.15)
1387,4 – 1087 + 135,4 – 19,5 + 19,5 – 14,7 + 1082,2
1503,3
Машини та обладнання
130
Первісна вартість на початок року - знос на початок року + надійшло за рік - первісна вартість вибулих за рік + знос вибулих за рік – амортизація за рік - нараховано амортизації за рік + знос на кінець року
(Ф5 гр3 - гр4 + гр5 – гр.8 + гр.9 – гр.10 + гр.15)
806,1 – 521,3 + 859,4 -55,3 + 55,0 – 146,1 + 612,4
1610,2
Транспортні засоби
140
Первісна вартість на початок року - знос на початок року + надійшло за рік - первісна вартість вибулих за рік + знос вибулих за рік – амортизація за рік - нараховано амортизації за рік + знос на кінець року
(Ф5 гр3 - гр4 + гр5 – гр.8 + гр.9 – гр.10 + гр.15)
92,1 – 44,0 + 169,8 – 11,6 + 4,7 – 13,9 + 53,2
250,3
Інструменти, прилади, інвентар
150
Первісна вартість на початок року - знос на початок року + надійшло за рік - первісна вартість вибулих за рік + знос вибулих за рік – амортизація за рік - нараховано амортизації за рік + знос на кінець року
(Ф5 гр3 - гр4 + гр5 – гр.8 + гр.9 – гр.10 + гр.15)
341,9 – 155,8 + 47,3 – 14,3 + 14,0 – 62,3 + 204,1
374,9
Інші необоротні матеріальні активи
250
Первісна вартість на початок року + переоцінка
(Ф5 гр3 + гр.6)
615,2 + 98,4
713,6
Разом основних засобів
260
Первісна вартість на початок року - знос на початок року + надійшло за рік - первісна вартість вибулих за рік + знос вибулих за рік – амортизація за рік - нараховано амортизації за рік + знос на кінець року
(Ф5 гр3 - гр4 + гр5 + гр.6 – гр.8 + гр.9 – гр.10 + гр.15)
3242,7 – 1808,1 + 1211,9 + 98,4 – 100,7 + 93,2 – 237,0 + 1951,9
4452,3
Разом основних засобів
(гр. 3 і 14)
260
Первісна вартість основних засобів
(Ф1 р.031 гр.3 і 4)
3242,7
4452,3
Разом основних засобів
(гр. 4 і 15)
260
Знос основних засобів
(Ф1 р.032 гр. 3 і 4)
1808,1
1951,9
Разом основних засобів
(гр.3)
260
Будинки, споруди та передавальні пристрої + машини та обладнання + транспортні засоби + інструменти, прилади, інвентар + інші необоротні матеріальні активи
(Ф5р.120 + р.130 + р.140 + р.150 + р.250 гр.3)
1387,4 + 806,1 + 92,1 + 341,9 + 615,2
3242,7
Разом основних засобів
(гр.4)
260
Будинки, споруди та передавальні пристрої + машини та обладнання + транспортні засоби + інструменти, прилади, інвентар
(Ф5р.120 + р.130 + р.140 + р.150 гр.4)
1087+ 521,3 + 44,0 + 155,8
1808,1
Разом основних засобів
(гр.5)
260
Будинки, споруди та передавальні пристрої + машини та обладнання + транспортні засоби + інструменти, прилади, інвентар
(Ф5р.120 + р.130 + р.140 + р.150 гр.5)
135,4 + 859,4 + 169,8 + 47,3
1211,9
Разом основних засобів
(гр.6)
260
Інші необоротні матеріальні активи
(Ф5 р.250 гр.6)
98,4
Разом основних засобів
(гр.8)
260
Будинки, споруди та передавальні пристрої + машини та обладнання + транспортні засоби + інструменти, прилади, інвентар
(Ф5р.120 + р.130 + р.140 + р.150 гр.8)
19,5 + 55,3 + 11,6 + 14,3
100,7
Разом основних засобів
(гр.9)
260
Будинки, споруди та передавальні пристрої + машини та обладнання + транспортні засоби + інструменти, прилади, інвентар
(Ф5р.120 + р.130 + р.140 + р.150 гр.9)
19,5 + 55,0 + 4,7 + 14,0
93,2
Разом основних засобів
(гр.10)
260
Будинки, споруди та передавальні пристрої + машини та обладнання + транспортні засоби + інструменти, прилади, інвентар
(Ф5р.120 + р.130 + р.140 + р.150 гр.10)
14,7 + 146,1 + 13,9 + 62,3
237,0
Разом основних засобів
(гр.14)
260
Будинки, споруди та передавальні пристрої + машини та обладнання + транспортні засоби + інструменти, прилади, інвентар + інші необоротні матеріальні активи
(Ф5р.120 + р.130 + р.140 + р.150 + р.250 гр.14)
1503,3 + 1610,2 + 250,3 + 374,9 + 713,6
4452,3
Разом основних засобів
(гр.15)
260
Будинки, споруди та передавальні пристрої + машини та обладнання + транспортні засоби + інструменти, прилади, інвентар
(Ф5р.120 + р.130 + р.140 + р.150 гр.15)
1082,2 + 612,4 + 53,2 + 204,1
1951,9
Акції
390
Ф1 р.045, гр.4
1,5
Доходи і витрати
(гр.3)
440-490
Ф 2 р.060
25,3
Доходи і витрати
(гр.4)
440-490
Ф2 р.090
164,3
Проценти
(гр. 4)
540
Ф2 р.140
21,4
Разом грошові кошти
(гр.3)
690
Ф5 р.640 + р.650
18,5 + 26,0
44,5
Разом грошові кошти
(гр3)
690
Ф 3 р.430, гр.3
44,5
Разом грошові кошти (гр.3)
690
Ф 1 р.230, гр.4
44,5
Сировина і матеріали плюс паливо плюс тара і тарні матеріали плюс будівельні матеріали плюс запчастини плюс МШП
(гр.3)
800-
860,
880
Ф1 р.100, гр.4
364,9 + 1,6 + 359,9 + 12,2 + 0,1 + 335,8
1074,5
Незавершене виробництво
890
Ф1 р.120, гр.4
181,3
Готова продукція
900
Ф1 р.130, гр.4
10,4
Товари
910
Ф1 р.140, гр.4
5,4
Разом запасів
920
Ф5 р.800 + р.820 + р.830 + р.840 + р.850 + р.880 + р.890 + р.900 + р.910
364,9 + 1,6 + 359,9 + 12,2 + 0,1 + 335,8 + 181,3 + 10,4 + 5,4
1271,6
Дебіторська заборгованість за товари, роботи, послуги
940
Ф1 р.161, гр.4
896,6
Поточний податок на прибуток
1210
Декларація з податку на прибуток
176,1
Включено до Звіту про фінансові результати - усього
1240
Ф2 р.180, гр.3
176,1