🚀 Вийди на новий рівень крипто-торгівлі!
Easy Trade Bot — автоматизуй свій прибуток уже зараз!

Ми пропонуємо перелік перевірених прибуткових стратегій на такі пари як BTC, DOT, TRX, AAVE, ETH, LINK та інші. Ви можете підключити автоматичну торгівлю на своєму акаунті Binance або отримувати торгові рекомендації на email у режимі реального часу. Також можемо створити бота для обраної вами монети.

Всі результати торгів ботів доступні для перегляду у зручних таблицях на головній сторінці. Швидко, динамічно та прозоро!

Перейти до бота + 30$ бонус

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Кафедра фізики

Інформація про роботу

Рік:
2025
Тип роботи:
Звіт про виконання лабораторної роботи
Предмет:
Інші

Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):

Міністерство освіти і науки України Національний університет „ Львівська політехніка “ Кафедра фізики ЗВІТ Про виконання лабораторної роботи №12 Мета роботи: навчитись проводити дозиметричні вимірювання і експериментально оцінювати середню потужність експозиційної дози природного фону іонізаційного випромінювання. Прилади і матеріали: дозиметр, секундомір. Короткі теоретичні відомості: Натуральний фон радіації зумовлений, в основному, космічними променями – потоками електричних часток та атомних ядер, які надходять із космічного простору, а також земними джерелами природньої радіації, якими перш за все, є гірські породи і вулканічні виверження. Розрізняють первинне і вторинне випромінювання. Первинна складова спостерігається на висоті 25-30км над рівнем моря і складається з протонів (91,5%), £ часток (7,5%) та ядер легких хімічних елементів. Вторинне космічне випромінювання – це продукт ударної взаємодії первинного випромінювання з атмосферою Землі. Радіоактивність – це здатність деяких природних елементів, а також штучних радіоактивних ізотопів самочинно і безнастанно розпадатися. Теорія радіоактивного розпаду побудована на уяві про те, що цей процес є спонтанним і кількість ядер dN, що розклалися за час dt, є пропорційним до числа N ядер, які ще не розклалися. dN = -λNdt тут знак “-” вказує на те, що число N зменшується; λ – стала розкладу для даного елемента, є певним аналогом швидкості розкладу і дорівнює: λ = ln²/T½ де T½ – це період напіврозпаду, тобто час, протягом якого початкова кількість радіоактивних ядер зменшується вдвічі. Різні радіоактивні елементи розпадаються з різною швидкістю. Цей процес характеризується активністю радіоактивної речовини. Ця величина визначає кількість актів розпаду за одиницю часу в радіоактивному зразку. Задані величини: Часове вікно t = 20 сек. Перевідний коефіцієнт S = 0,52. Фізичні величини, які вимірюються прямим способом: L – кількість випадань одного і того ж значення N. Побудуємо гістограму, де по горизонталі відкладемо можливі числа N звукових імпульсів протягом одного часового вікна, а по вертикалі – кількість випадань одного і того ж значення L із проведеного ряду вимірювань. Ми провели 70 вимірювань з заданим часовим вікном 20 секунд. Таблиця вимірювань N 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  L 1 2 3 4 4 6 8 9 9 7 6 4 3 2 1 1   Гістограма  Побудуємо діаграму по результатах досліду  Визначимо середнє значення величини потужності експозиційної дози Nсер = (N1+N2+…Nn)/n Nсер = 10,14 σсер = ± σ = 0,018 Остаточний результат вимірювань : Ne = Nсер± σсер Ne = 10,14±0,018 Відносна похибка потужності експозиційної дози за формулою ε =  ε = 1,3 % Висновок На даній лабораторній роботі я навчився проводити дозиметричні вимірювання і експериментально оцінювати середню потужність експозиційної дози природного фону іонізаційного випромінювання.
Антиботан аватар за замовчуванням

15.09.2012 23:09-

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!

Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!
Нічого не вибрано
0%

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

Подякувати Студентському архіву довільною сумою

Admin

26.02.2023 12:38

Дякуємо, що користуєтесь нашим архівом!