Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Національний університет “Львівська політехніка”
Кафедра СКІД
Звіт
по лабораторній роботі №3
Зв’язки у Microsoft Access
Львів 2011
Теоретична частина
Реляційна база даних це множини взаємопов'язаних відношень, які зберігають значення інформаційних показників деякої сукупності об'єктів реальною світу. Частина реального світу, що відображається в базі даних називається предметною областю.
На першому етапі проектування бази даних необхідно визначити призначення бази даних, основні її функції й інформацію, яку вона повинна містити. Тобто потрібно визначити основний зміст таблиць бази даних і інформацію, яку будуть містити поля таблиць.
Кожна таблиця містить інформацію на окрему тему, а кожне поле в таблиці містить окремі відомості з цієї теми.
Для кожного поля встановлюється тип даних, що визначає вид інформації, яка буде вноситись в дане поле. Тип даних вноситься в колонку Data Туре (Тип даних).
Зробити більш простим ввід значень в поле дозволяє операція підстановки. Застосовуючи цю операцію, можна вибирати значення поля зі списка. Список значень може бути як фіксованим, так і міститися у таблиці чи запиті.
Маска – це попередній опис типу символів, способу їх вводу та їх розміщення в полі, а також засіб визначення загального вигляду значень поля при його відображенні.
Таблиці баз даних СУБД MS Access дозволяють виконувати попередній аналіз значень, що вводяться в поля за попередньо вказаними правилами.
Кожна таблиця може мати первинний ключ. Він ідентифікує записи і дозволяє відрізнити один запис від іншого. Первинний ключ складається з одного або декількох полів.
В реляційних базах даних користувач може описати відношення між декількома таблицями. Access враховує ці відношення при пошуку взаємопов'язаних даних під час обробки запитів, форм та звітів, що базуються на декількох таблицях. Щоб встановити зв'язки між кількома таблицями спершу треба створити первинний ключ для кожної таблиці.
Опис виконаної роботи
Вигляд всіх таблиць нашої бази даних можна побачити у такому вигляді:
Таблиця Адреса
/
Таблиця Продукти
/
Таблиця Покупка
/
Таблиця Покупці
/
Вигляд зв’язків між таблицями бази даних.
Таблиця Схема даних
/
Висновок
У даній лабораторній роботі я спроектувала чотири таблиці у базі даних на тему «Комп’ютерні фірми». Показала зв’язки які існують між цими таблицями.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!