Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
ІНСТИТУТ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, АВТОМАТИКИ ТА МЕТРОЛОГІЇ
КАФЕДРА”ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ”
Звіт
до лабораторної роботи № 6
з курсу: "Електроніка та мікросхемотехніка"
на тему:
“ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЧАСОВИХ ДІАГРАМ ГЕНЕРАТОРІВ ”
МЕТА
Ознайомитися з основними параметрами і характеристиками генераторів сигналів: LC – генератора, RC – генератора та мультивібратора і практично перевірити їх властивості. Отримати часові діаграми стабілізаторів напруги.
Хід роботи
Синтезувати генератори сигналів рис.5, за допомогою системи схемотехнічного моделювання Micro-Cap8(MC8).
Провести аналіз перехідних процесів: отримати часові характеристики на вході каскаду V(1) і на виході V(2) для схеми 5а. Зробити висновок про форму та фазу отриманих сигналів.
Провести аналіз перехідних процесів: отримати часові характеристики у точках V(1), V(2), V(3), V(4) та V(6) для схеми 5б. Зробити висновок про форму та фазу отриманих сигналів.
Провести аналіз перехідних процесів: отримати часові характеристики у точках V(2), V(3), V(4), V(5) для схеми 5в. Зробити висновок про форму та фазу отриманих сигналів.
Аналіз перехідних процесів
Для схеми:
Для схеми:
Для схеми:
ВИСНОВОК
З графіків можна побачити спочатку поступове наростання коливань, а потім їх сталу генерацію однакової частоти і амплітуди. Це вказує на те, що коефіцієнт підсилення спочатку більший 1, а потім рівний одиниці. На другому графіку можна побачити як каскад каскад з Г-видних RC-ланок з R-паралеллю зсуваєє фазу коливань. Графік перехідних процесів мультивібратора показує процес отримання прямокутних імпульсів.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!