Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Національний університет “Львівська політехніка”
Кафедра “Телекомунікації”
Лабораторна робота № 6
Дослідження принципів кодування мовного сигналу з використанням методу лінійного передбачення у системі коміркового зв’язку GSM-900
Мета роботи
Вивчення загальних понять та основних співвідношень лінійного передбачення які знайшли використання в створенні мобільних апаратів, основних частин блоку лінійного передбачення, їх реалізацію та вплив на вихідний оцифрований.
Теоретичні відомості
Фільтр лінійного передбачення (ФЛП) представляє собою цифровий фільтр 8-го порядку який має лише полюси (рис.1).
Для отримання функції збудження по обчисленням, ФЛП коефіцієнтам зворотнього цифрового фільтра (згідно п.1.3) знаходяться коефіцієнти прямого цифрового фільтра (див. рис. 2). В результаті проходження вхідного сигналу через ФЛП з визначеними коефіцієнтами прямого цифрового фільтра на виході ФЛП маємо функцію збудження у вигляді ста шести десяти 13-ти бітних слів кожні 20 мсек.
Фільтр лінійного передбачення реалізований підпрограмою FLP, яка фактично є моделлю цифрового фільтра. В якості вхідних параметрів подається вказівник на масив відліків вхідного сигналу, значення кількості відліків та вісім коефіцієнтів лінійного передбачення.
Значення частоти 1000Гц, амплітуди 200В, затримки 300 :
2.)Значення частоти 500Гц, амплітуди 200В, затримки 300 :
3.)Значення частоти 100Гц, амплітуди 200В, затримки 300 :
4.)Значення частоти 1000Гц, амплітуди 100В, затримки 300 :
5.)Значення частоти 1000Гц, амплітуди 70В, затримки 300 :
6.)Значення частоти 1000Гц, амплітуди 200В, затримки 900 :
7.)Значення частоти 1000Гц, амплітуди 200В, затримки 1800 :
Висновок: вивчив загальні поняття та основні співвідношення довгострокового передбачення які знайшли використання в створенні мобільних апаратів основних частин блоку лінійного передбачення їх реалізацію та вплив на вихідний оцифрований сигнал.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!