Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
ІКТА
кафедра ЗІ
ЗВІТ
до лабораторної роботи №4
з курсу:
«Засоби передачі інформації у системах технічного захисту інформації»
на тему:
«Дослідження кодоутворення та принципів побудови АЦП переміщення з використанням коду Грея»
Львів – 2012
Мета роботи: вивчити особливості коду Грея, його кодуючи і декодуючих пристроїв, а також принципи побудови аналого-цифрових перетворювачів (АЦП) лінійного кутового переміщення з використанням кодів Грея.
Завдання
1.Записати в 8-розрядному коді Грея числа, що дорівнюють сумі двох, трьох,чотирьох і п’яти останніх цифр номера залікової книжки (НЗК).
2.Дослідити схеми перетворювачів паралельного коду Грея у паралельний і послідовний двійковий код на прикладі перетворення кодових комбінацій, одержаних в п. 1. Навести відповідні часові діаграми (для перетворювача у послідовний двійковий код).
3.Розрахувати і побудувати функціональну кодову маску АЦП переміщення, якщо кодується одна із таких функцій «Y», кута повороту « α», або лінійного переміщення «l». АЦП має забезпечити похибку квантування, яка в десятих частках відсотка дорівнює останній цифрі НЗК (у випадку «0» взяти 0.01%). Для забезпечення прийнятної роздільної здатності кодову маску будувати для перших і останніх 15 значень.
Виконання:
1.Номер залікової книжки – 1009082
(1-2) (3-4)
Кодові комбінації, записані у 8-розрядному коді Грея:
00001111
00001111
00011010
00011010
2. Дослідимо схему перетворювача паралельного коду Грея у паралельний двійковий код
//
Дослідимо схему перетворювача паралельного коду Грея у послідовний двійковий код
/
/
//
3. .Розрахувати і побудувати функціональну кодову маску АЦП переміщення, якщо кодується одна із таких функцій «Y» кута повороту «»
Функція «Y» = еl;
Діапазони зміни аргументу«» = [-3,3];
З завдання АЦП має забезпечити похибку квантування, яка в десятих частках відсотка дорівнює останній цифрі НЗК. Оскільки остання цифра = 2, то похибка має бути ≤0,2%.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!