Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
Міністерство освіти та науки України
Національний університет “Львівська політехніка”
Звіт до лабораторної роботи №2
з дисципліни «Контролери систем автоматики»
тема: «Дослідження роботи таймерів та структури пам’яті контролерів у системі автоматизації SIMATIC Step 7.»
Львів – 2013
Мета роботи: освоїти принципи формування образу процесу, звертання до даних у різних областях пам’яті та отримати навики роботи з функціями пам’яті, такими як: блочні елементи присвоєння, блочні елементи встановлення та скидання, блочним елементом MOVE для контролерів S7 в системі автоматизації SIMATIC.
Завдання:
Варіант
Завдання
11
Система керування світлофором (таблиця 11.1, завдання 10)
№
Часові діаграми
роботи світлофору
Тривалість (сек)
t1
t2
t3
t4
10
Таблиця 11.2, завдання 6
15
9
3
3
№
Часові діаграми
6)
Короткі теоретичні відомості
Другий алгоритм роботи світлофора.
Алгоритм роботи системи керування світлофором полягає у почерговому включенні червоного, жовтого та зеленого світла у певній послідовності. Отже, світлофор працює за таким алгоритмом (рис. 10): вмикається червоне світло на час t1. При цьому всі інші кольори світлофора вимкнені. За час t3 до завершення світіння червоного вимикається жовте. Коли гасне і червоне і жовте світло вмикається зелене на час t2. Після зеленого вмикається знову жовте на час t3. Далі послідовність ввімкнення повторюється згідно алгоритму, описаного вище.
Рис. 10. Часові діаграми роботи системи керування світлофором.
t1 – час включення червоного світла;
t2 – час включення зеленого світла;
t3 – час включення жовтого світла;
t – загальний час одного циклу.
Примітка: для включення жовтого світла під час горіння червоного рекомендується використати таймер затримки включення жовтого та звичайний імпульсний таймер для червоного світла. Умова запуску таймера червоного світла: таймери зеленого та жовтого світла після зеоеного неактивні.
Таблиця символів
/
Остаточна версія програми:
/
/
Висновок: Виконуючи цю лабораторну роботу, я освоїв принципи формування образу процесу, звертання до даних у різних областях пам’яті та отримав навики роботи з функціями пам’яті, такими як: блочні елементи присвоєння, блочні елементи встановлення та скидання, блочним елементом MOVE для контролерів S7 в системі автоматизації SIMATIC.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!