🚀 Вийди на новий рівень крипто-торгівлі!
Easy Trade Bot — автоматизуй свій прибуток уже зараз!

Ми пропонуємо перелік перевірених прибуткових стратегій на такі пари як BTC, DOT, TRX, AAVE, ETH, LINK та інші. Ви можете підключити автоматичну торгівлю на своєму акаунті Binance або отримувати торгові рекомендації на email у режимі реального часу. Також можемо створити бота для обраної вами монети.

Всі результати торгів ботів доступні для перегляду у зручних таблицях на головній сторінці. Швидко, динамічно та прозоро!

Перейти до бота + 30$ бонус

Опрацювання рядків символів. Динамічний розподіл памяті

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
КН
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2005
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інші

Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):

Міністерство освіти та науки України НУ “Львівська політехніка” Лабораторна робота №4 “Опрацювання рядків символів. Динамічний розподіл памяті” Львів 2005 Назва роботи: Опрацювання рядків символів. Динамічний розподіл пам’яті. Мета роботи: Закріпити теоретичні знання та оволодіти практичними навиками опрацювання символьних рядків. Засвоїти методику роботи з символьними рядками за допомогою стандартних функцій бібліотеки Сі. Завдання на лабораторну роботу. Ввести зі стандартного пристрою вводу речення. Вибрати з речення слова, що містять літеру ’x’, де ’x’ - довільний алфавітний символ, та вивести їх на стандартний пристрій виводу. Текст програми: #include <stdio.h> //підключення заготовочних файлів #include <conio.h> #include <alloc.h> #include <string.h> int main() //головна функція програми { char *p,*s,*t; //необхідні типи даних char ch,ind; int i=1; clrscr(); //очистка екрану printf("Enter a character:"); ind=getch(); //зчитування символу putchar(ind); //вивід символу printf("\nEnter a string:\n"); s=(char*)malloc(1); //ініціалізація вказівників t=(char*)malloc(2); t[1]=0; //задання кінців рядків s[0]=0; while((ch=getch())!=13){ //цикл, який зчитує символи до символа #13 putchar(ch); t[0]=ch; s=(char*)realloc(s,++i); s=strcat(s,t); //занесення символа в кінець рядка } printf("\nAll words contained \"%c\" are:\n",ind); p = strtok(s, " "); //вивід першого найденого слова if (p&&strrchr(p,ind)) printf("%s\n", p); //цикл, який виводить решту слів while(p){ p = strtok(NULL, " "); if (p&&strrchr(p,ind)) printf("%s\n", p); } return 0; } Дана програма потребує ввести шуканий символ та рядок слів. В результаті роботи на екран виводяться всі слова, які містять заданий символ. Результат роботи програми: Enter a character: x Enter a string: asdf zxcv bnm fgxc All words contained “x” are: zxcv fgxc Алгоритм програми Висновок: Ознайомились з функціями для роботи з рядками з стандартної бібліотеки. Випробували деякі з них на практиці. Засвоїли методи опрацювання текстової інформації.
Антиботан аватар за замовчуванням

30.04.2013 10:04-

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!

Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!
Нічого не вибрано
0%

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

Подякувати Студентському архіву довільною сумою

Admin

26.02.2023 12:38

Дякуємо, що користуєтесь нашим архівом!