Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
ІКТА
кафедра ЗІ
ЗВІТ
До лабораторної роботи №1
з курсу: «Схемотехніка пристроїв технічного захисту інформації»
на тему: «Ознайомлення з системою схемотехнічного моделювання MicroCAP.
Побудова електричних схем з пасивними елементами»
Варіант №5
Львів – 2013
МЕТА РОБОТИ
Ознайомитися з програмою схемотехнічного моделювання та проектування MicroCAP (Microcomputer Circuit Analysis Program) фірми Spectrum Software. Засвоїти основні прийоми побудови електричних схем з лінійними компонентами та задавання їх параметрів.
ЗАВДАННЯ
Створити принципову схему, згідно свого варіанту. Дана схема складається з джерела постійної напруги або струму та декількох пасивних компонентів, які не змінюються у процесі моделювання.
За допомогою аналізу за постійним струмом і піктограм на панелі інструментів проставити нумерацію вузлів, отримати потенціали вузлів, струми у вітках схеми та потужність, що розсіюється у вітках схеми.
СХЕМА (а)
№ варіанту
№ схеми
R1
R2
R3
C1
L1
V1 (I1)
5
а
0,47 МОм
7,5 кОм
-
330 пФ
0,8 мГн
85 мА
СТВОРЕНА СХЕМА
РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗУ ЗА ПОСТІЙНИМ СТРУМОМ
(ВУЗЛОВІ ПОТЕНЦІАЛИ, СТРУМИ ТА ПОТУЖНОСТІ У ВІТКАХ)
Елемент
I1
L1
R1
R2
C1
Вузлові потенціали
2: 40.587
3: 637.5
1: 637.5
-
-
Струми у вітках
-
85m
85m
-
0
Потужність, що розсіюється
3.45K
-
3.396K
54.188
-
ВИСНОВОК
Під час лабораторної роботи я ознайомилася з програмою схемотехнічного моделювання та проектування MicroCAP (Microcomputer Circuit Analysis Program) фірми Spectrum Software. Засвоїла основні прийоми побудови електричних схем з лінійними компонентами та задавання їх параметрів. За допомогою аналізу за постійним струмом і піктограм на панелі інструментів проставила нумерацію вузлів, отримала потенціали вузлів, струми у вітках схеми та потужність, що розсіюється у вітках схеми.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!