МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
Економічне відділення
РОЗРАХУНКОВО-ПРАКТИЧНА РОБОТА
з дисципліни “Ціноутворення в туризмі”
на тему : Розрахунок вартості туру
Програма перебування
Київ – Дубаї (ОАЕ) – Київ
Включає транспорт( в тому числі трансфер) , розміщення в готелі, харчування, екскурсії
дні і 3 ночі
(31.12.10 – 03.01.11)
Дата
Година
Розклад перебування туристів
31.12.10
8:20
Виліт із аеропорту Бориспіль (Київ).Рейс здійснюється авіакомпанією «Авіалінії України», рейс 64301/64302
15:55
Прибуття в аеропорт Дубаї. Трансфер до готелю
16:30
Поселення в готель «Jable Ali Hotel» 5*( golf course view)
17:30
Вільний час
23:50
Новорічна вечеря
01.01.11
08:00
Сніданок
09:00
Вільний Час
10:00
Шоппінг-тур
20:00
Вільний час
02.01.11
08:00
Сніданок
10:00
Дау круїз з обідом.Можна насолодитися морською прогулянкою і прекрасним обідом під звуки живої музики на плавучому круїзному судні Доу серед висококласних інтер’єрів.Круїзний лайнер це скляна споруда, крізь яку можна безперешкодно милуватися барвистими і яскравими панорамами Дубайської затоки.Гостям пропонується обід з традиційних арабських страв і національні арабські танці.Тривалість круїзу: 2 години
12:00
Вільний час
16:30
Полювання на крабів
21:00
Вільний час
03.01.11
08:00
Сніданок
09:00
Поїздка на верблюжі біги
14:30
Вільний час
16:00
Виселення із готелю.Трансфер до аеропорту
18:35
Виліт із аеропорту м.Дубаї
00:30
Прибуття в Київ
Розрахунок вартості туру
Відпочинок на морі у ОАЕ
(назва туру)
№
з/п
Назва статті
Вартість за
одиницю
Кількість
Кількість днів
Загальна вартість (грн.)
у.о
грн
год
Чол.
1.
Вартість проживання
329
2 632
12
4
47 376
2.
Вартість харчування
сніданок
Входить у вартість проживання (ВВ)
3.
Вартість проїзду
авіа переліт
трансфер
732
30
5 856
240
6
-
12
12
-
2
70 272
5 760
4.
Додаткові послуги
Новорічна вечеря
262
2 096
12
-
25 152
5.
Екскурсійна програма
5.1 Верблюжі біги
5.2 Day круїз з обідом
5.3 Шоппінг-тур
5.4 Полювання на крабів
21
71
30
45
168
568
240
360
3
3
12
12
12
12
2 016
6 816
2 880
4 320
6.
Вартість туру
1 715
13 716
12
4
164 592
Дубаї— найбільше місто Об'єднаних Арабських Еміратів, адміністративний центр емірату Дубай.
Дубаї - один з семи еміратів, що входять до складу ОАЕ, розташованийнедалеко від
столиці Абудабі на березі Перської затоки; найбільший міжнародний торговельний і діловий центр; динамічно розвивається курорт Близького Сходу. Це яскраве сонце, тепле чисте море,пляжі, чарівливі пустелі з оазисами і зонами червоних пісків;багатометрові дюни,скелясті вершини масиву Хата; численні ключові озера вулканічного походження; унікальніпам'ятники архітектури; чудовий сервіс; гостинність і щира теплота місцевихжителів.
У Дубаї, де відпочинок знаходиться на високому рівні, розташовані розкішні.готелі, а тури у місто завжди різноманітні.
Емірати – багата країна,тому тут ніхто невідмовляє собі в розвагх на будь-який смак. У Дубаї тури слід вибирати уважно - всі вони складені для людей з
різними інтересами і можливостями. Хтось захоче проводити.час на пляжі, ніжачись на сонечку і викинувши з голови всі турботи. А хтось вважатиме за краще відправитися розгадувати східні таємниці і відкривати нові світи.
Подивитися тут є на що.Варто проїхатися на Абреу - водному транспорті, що перевозить туристів черезпротоку.
Можна навідатися в місцеву мечеть, пам'ятник культури чи помилуватися на найвищу будівлю в світі Бурдж Халіфа, вразитись красотою Бастакия.
Після активних прогулянок, буде потрібно відпочинок. У Дубаї готелі - одні з кращих в світі, адже туристичний сервіс тут дуже високо розвинений.
Верблюжі біги
Сучасні верблюжі перегони в ОАЕ - вже розвинутий вид спорту зі своїми правилами і організацією.
Перегони в сучасних Еміратах проходять на відмінно обладнаних іподромах.Оскільки довжина дистанції - 8 - 10 кілометрів, в поле зору глядачів виявляється тільки частина пробігу, але і тут на допомогу приходять сучасні технології: біг транслюються на телеекранах. Невід'ємна частина шоу - вручення призів і нагород власникам верблюдів-переможців. Хоча на верблюжих бігах не приймаються ставки від глядачів, кожне змагання супроводжується розіграшем цінних призів і подарунків. Для глядачів вхід на біг, як правило, вільний. Уряд ОАЕ приділяє велику увагу верблюжим бігами, які проводяться регулярно в певний час. Ця подія завжди широко висвітлюється і проводиться під патронатом Його Високості Президента шейха Заєда Бін Султана Аль Нахайана і його братів шейхів, правителів еміратів і членів Верховної Ради.
Дау круїз з обідом
Ви зможете насолодитися морською прогулянкою і прекрасним обідом під звуки живої музики на плавучому круїзному судні Дау серед висококласних інтер'єрів.
Круїзний лайнер є скляною спорудою, крізь яку можна безперешкодно милуватися барвистими і яскравими панорами Дубайської затоки. Гостям пропонується обід з традиційних арабських страв і національні арабські танці. Можна покурити кальян. Міжнародний буфет з безкоштовними безалкогольними напоями і водою включеніТривалість круїзу: 2 години
Дубай по праву носить назву торгової столиці Близького Сходу.
Дійсно, з таким величезним вибором торгових центрів, важко знайти краще місце для здійснення покупок. Більш того, завдяки відсутності податків і низьким імпортних мит, товари пропонуються тут за дуже привабливимицінами. Торгові центри Дубая здатні задовольнити запити найвимогливіших любителів шопінгу. Золоті вироби, модний одяг від знаменитих кутюр'є, електроніка,спортивні товари, килими, вироби ручної роботи та багато іншого - все це ви знайдете під одним дахом в одному з придивлених вами торгових центрів.Дубай - це справжній рай для покупців!
Теоретичні питання:
1.Митні формальності
Митниця є державним органом, що здійснює у відповідності з національним законодавством контроль за проходженням через державний кордон вантажів, багажу, пасажирів, поштових відправлень, грошових коштів і коштовностей, стягування встановлених митних та інших зборів, а також затримання вантажів, які не відповідають встановленим законодавством умовам.
Митні формальності - законодавчо передбачені обов'язкові вимоги, без виконанняяких транспортні засоби, товари та інші предмети не можуть бути пропущені через митний кордон.
Митні формальності представляють процедуру, пов’язану з перевіркою дотримання особами, що перетинають державний кордон, правил і умов ввезення і вивозу речей, товарів і валюти. Здійснення митних формальностей покладається на митну службу в прикордонних пунктах, використовуваних для в’їзду і виїзду з країни (аеропорти, залізничні, морські і річкові вокзали, пункти перетину кордону на автодорогах). Митні формальності для туристів і мандрівників звичайно складаються з письмового або усного декларування переліку і кількості речей, що перевозяться, товарів і грошей (валюти), дозволених до перевезення. Якщо турист проходить по так званому червоному коридору, то заповнення митної декларації є обов’язковою умовою. Якщо ж турист не перевозить товарів і цінностей понад встановлені митними правилами норми, він може пройти по «зеленому коридору», де заповнення митної декларації необов’язкове.
Митні формальності пов’язані з виконанням у встановлених державою
митних правил і сплатою туристами податків, мита, зборів і інших нарахувань.
Основною проблемою при цьому є велике різноманіття в дозволах різних країн на безмитне ввезення і вивіз речей і товарів: те, що пропущено на законних підставах в країні виїзду, може бути заборонено митницею в країні перебування.
Митна вартість товару, що переміщується через кордон, визначається його ціною в роздрібній торгівлі. Тому турист повинен підтвердити вартість покупки чеком з вказівкою місця, часу та обставин купівлі. Отже слід завжди зберігати чек (рахунок, накладну) на річ, що завозиться до країни.
При перетині кордону кожен турист повинен пройти митний контроль. В одних країнах світу ця процедура проходить майже непомітно, за винятком існуючого напису "митниця", яка може потрапити на очі туристу, у той час як в інших проходження митниці може зайняти досить тривалий час. Питання про порядок переміщення туристами через кордон товарів для особистих потреб досить складний і часто змінюється, оскільки він безпосередньо залежить від соціальної та економічної ситуації в країні. Практично у всіх державах існує порядок, що товари особистого користування, що ввозяться і вивозяться туристами, звільняються від митних платежів і зборів. Але від туриста можуть зажадати пояснень і доказів того, що він везе речі саме для особистого користування. Коли мова йде про кількість перевезених через кордон предметів особистого користування, вводиться поняття "в розумних кількостях".
Митні формальності включають:- Огляд товарів та інших предметів;- Огляд транспортних засобів,- Перевірку і оформлення документів;- Визначення країни походження товару;- Обчислення і справляння митних зборів, податків і зборів.
2. Технологічний процес реалізації туристичних послуг
Конкретне замовлення туристів на формування пакета туристичних послуг оформляється в письмовій формі як угода, що має характер попереднього договору. При плануванні обсягів реалізації туристичного продукту враховується комплекс заходів, спрямованих на створення та підготовку до реалізації туристичних послуг. Місцем реалізації туристичних послуг є країна, в якій зареєстровано суб'єкт, що реалізує туристичний продукт, а місцем надання туристичних послуг - країна, на території якої надаються реалізовані послуги.
Реалізація туристичного продукту оформляється договором на туристичне обслуговування за встановлену плату. Такий договір укладається в письмовій (електронній) формі відповідно до законодавства України. Формою письмового договору на туристичне або екскурсійне обслуговування може бути ваучер, який є документом суворої звітності.
Важливою складовою договору з реалізації туристичного продукту є умови безпеки туризму. Під безпекою туризму розуміється особиста безпека туристів, збереженість їх майна, не нанесення шкоди довкіллю під час подорожування.
План реалізації всього асортименту туристичних послуг визначає програму їхнього виробництва, ресурсного забезпечення, розрахунків собівартості, прибутку та рентабельності окремих послуг і всього турпродукту та інших показників господарської діяльності туристичних підприємств.
Крім того, при плануванні обсягів реалізації туристичного продукту необхідно враховувати, що формування та просування туристичних послуг на ринок знаходиться під впливом зовнішніх факторів; головне:
- політична та економічна ситуація в країні й у світі;
- рівень конкуренції на внутрішньому і зовнішньому ринках;
- міжнародне становище країни і рівень глобалізації;
- екологічні умови розвитку туризму;
- інфраструктура обслуговування туристів (віддаленість аеропортів, автострад, наявність кемпінгів, мотелів, готелей, ротелей, ботелей, флотелей тощо).
Розробка плану реалізації турпродукту (послуг) охоплює такі головні етапи:а) формування інформаційної бази;б) всебічний аналіз обсягів реалізації за передплановий період;в) визначення цілей і завдань планування;г) багатоваріантність розрахунків планових завдань;д) вибір прийнятного варіанта плану (визначення планового обсягу реалізації турпродукту та окремих послуг);е) оцінка рівня напруженості плану;є) обґрунтування заходів забезпечення виконання плану (управління ходом виконання плану).
ТзОВ «Ель Хор компані»1023, Україна, м. Київ , Бульва л. Українки 3 оф. 126
tel./fax.: (38044) 246-41-42, 246-41-61, 246-41-90, 246-41-92
ВАУЧЕР № 56 – 4598 - 053421
/VOUCHER/
Ліцензія Державного комітету України по туризму № від
/License of the Committee of Ukraine for Tourism/
«_____» _____________ 20___ року.
Має бути представлений _____________________________________________________
/To be present to/ (назва, адреса, телефон,факс приймаючого туристичного
підприємства)
(name, address, telephone, fax of receiving touragency)
Прізвище, імя, по батькові туриста що здійснює подорож індивідуально або керівника туристичної групи
/ Name, sumame of individual tourist or group leader/
___________________________________________________________________________
Кількість туристів (цифрою і прописом)_________________________________________
/Number of tourists (in figures & in full)/
Термін туру з «____»________________20___ р. по «____» _________________20___ р.
/Duration of the tour from_________till___________/
Маршрут та вид транспорту __________________________________________________
/itinerary and mode of transportation/
Назва готелів _______________________________________________________________
/Name of hotels/
Додаткова інформація ________________________________________________________
/Additional information/
Відмітка про оплату праці ____________________________________________________
/Note of tour payment/
Підпис керівника туристичного підприємства _______________________________
/ Authorized signature of tour agency/
Дата видачі «____»______________ 20____ р. Печатка
/Date of issue/ /Stamp of tour agency /
Фактично надані послуги _________________________________________________
/Provided services/
Підпис керівника приймаючого туристичного підприємства ___________________
/ Authorized signature of receiving tour agency/
Дата «____» _________________ 20___ р. Печатка
/Date of issue/ /Stamp of tour agency /
Готель ________________ ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держбуду України
і Держтуризму України
25.01.99.№14/03
Ідентифікаційний код за
ЄДРПОУ
Серія 4325 Форма 2- Г
№ 124836 Код за ДКУД
Заповнювати чітко – Заполнять отчетливо – Full careful
РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА
РЕГИСТРАЦЫОННАЯ КАРТОЧКА
REGISTRATION FORM
Прізвище Відомості
Фамилия про реєстацію
Surname ___________________________________________ _______________________
Ім’я
Имя
Name _____________________________________________
По батькові
Отчество
Second name _______________________________________
Дата народження Громадянство
Дата роджения Гражданство
Date of birth _______________________________________ Nationality _____________
Паспорт або документ що засвідчує _________________________________________
Особу ( коли і ким виданий) _________________________________________
Паспорт или документ удостоверяющий _________________________________________
личность (корда і кем выдан) _________________________________________
Pasport _________________ Visa № _________________
Місце проживання
Место жытельства
Residence address _____________________________________________________________
Термін і мета перебування
Сроки и цели пребывания
Duration and purpose of stay ______________________________________________________
Підпис
Подпись
Signature _________________
Готель ___________________ ЗАТВЕРДЖЕНО
Адреса ____________________ Наказ Держбуду України
Телефон ____________________ і Держтуризму України
25.01.99.№14/03
Ідентифікаційний код за
ЄДРПОУ
Форма 3- Г
Код за ДКУД
ВІЗИТНА КАРТКА ГОСТЯ
На право користування у готелі
Дні місяці
1 17 Гість І
2 18 _________________________________________________________ ІІ
3 19 (прізвище, імя, по батькові) ІІІ
4 20 _________________________________________________________
5 21 IV
6 22 V
7 23 Номер кімнати гостя _________ VI
8 24
9 25 Ключ від номера видається при VII
10 26 пред’явленні VIII
11 27 ВІЗИТНОЇ КАРТКИ ГОСТЯ ІХ
12 28
13 29 Х
14 30 ХІ
15 31 ХІІ
16
Портьє (адміністратор) ____________________________
(підпис)
Готель ___________________ ЗАТВЕРДЖЕНО
Місто ____________________ Наказ Держбуду України
і Держтуризму України
25.01.99.№14/03
Ідентифікаційний код за
ЄДРПОУ
Форма 4- Г
Код за ДКУД
Серія № 1248
Рахунок № 458912
від «____» _____________ 20___ р.
Громадянин___________________________________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові)
№ кімнати _________ термін проживання з____________________до _________________
(дата, години)
№ корпусу __________
№
з / п
Вид платежів
Одиниця виміру
Кількість діб
Ціна
грн
Сума
грн
1 Бронювання %
2 Проживання ліжко-доба
з ____________ до____________
(дати, години)
3 Готельний збір %
4 Додаткове місце ліжко-доба
5 Телевізор доба
6 Холодильник доба
7 Сніданок доба
8
9
10
Розом одержано за рахунком _____________________________________ грн. _______коп.
(сума, гривні літерами)
Касир (касир-оператор) ________________________________________________________
(підпис) (прізвище, ім’я, по батькові)
Готель ________________ ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держбуду України
і Держтуризму України
25.01.99.№14/03
Ідентифікаційний код за
ЄДРПОУ
Серія 2542 Форма 2- Г
№ 052100 Код за ДКУД
АНКЕТА
Для громадянина україни , який прибув до готелю
Прізвище _____________________________ Кімната №__________________________
Ім’я __________________________________ Прибув ____________________________
(дата, година )
По батькові ___________________________ Вибув ____________________________
(дата, година )
Дата народження «____»___________________ 19___ р.
Місце народження , держава (обдасть)__________________________________________
__________________________________________
район __________________________________________
місто (село,селище) __________________________________________
Паспорт (або документ ___________ № ____________, виданий ___________________
що його заміняє, серія (дата, коли виданий)
______________________________________________________
(найменування органу який його оформив)
Адреса постійного проживання ________________________________________________
___________________________________________________________________________
Мета приїзду _______________________________________________________________
Термін проживання до _______________________________________________________
Продовження проживання ________________________________________________
З правилами пожежної безпеки та Правилами користування готельними та нада-нням готельних послуг в Україні ознайомлений.
Громадянин , який прибув до готелю __________________________________
(підпис)