Розробка алгоритму і програми, що реалізує переведення чисел з двійкової системи числення у систему числення з основою кратною 2 і

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Вінницькій національний технічний університет
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Комп'ютерна інженерія
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2012
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інформаційні технології

Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Вінницький національний технічний університет Інститут Інформаційних Технологій та Комп’ютерної Інженерії Лабараторна робота № 3,4. Тема: Розробка алгоритму і програми, що реалізує переведення чисел з двійкової системи числення у систему числення з основою кратною 2 і переведення чисел з системи числення з основою кратною 2 у двійкову систему числення. Мета: Набути навичок переведення чисел з двійкової системи числення у систему числення з основою кратною 2 і переведення чисел з системи числення з основою кратною 2 у двійкову систему числення і програмної реалізації досліджуваного алгоритму. Хід роботи: 1.Вивчити теоретичний матеріал. 2.Розробити програму для переведення чисел з двійкової системи числення у систему числення з основою кратною 2 і переведення чисел з системи числення з основою кратною 2 у двійкову систему числення. 3.Побудувати блок-схему. 4.Приклади тестування програми. 5.Висновок. 6.Лістинг програми. 3. 4. Приклади тестування програми. /// /// 5. Висновок: набуто навичок переведення чисел з двійкової системи числення у систему числення з основою кратною 2 і переведення чисел з системи числення з основою кратною 2 у двійкову систему числення. Програмно реалізовано даний алгоритм. 6. Лістинг програми (додаток). uses crt; var cs1,cs2,res,change:integer; TD:string; { функція переводу числа в будь-яку СЧ} function FromDec(n,r:longint):string; var s:String; const digit:string[16]='0123456789ABCDEF'; begin s:=''; repeat s:=digit[(n mod r)+1]+s; n:=n div r; until n=0; FromDec:=s; end; {функція переводу будь-якої СЧ в Dec} function ToDec(n:string;r:longint):longint; var m,i:longint; const digit:string[16]='0123456789ABCDEF'; begin m:=0; while n[1]='0' do delete(n,1,1); for i:=1 to length(n) do m:=m*r+pos(n[i],digit)-1; ToDec:=m; end; {основна програма} begin writeln('Введiть з якої CЧ:'); repeat readln(cs1); until (cs1>=2) and (cs1<=36); writeln('Введiть число в спiввiдношеннi з CЧ:'); readln(TD); writeln(' Введiть в яку CЧ:'); repeat readln(cs2); until (cs2>=2) and (cs2<=36); writeln('Перевiд з ',cs1,' CЧ --> ',cs2,' CЧ:'); writeln(FromDec(ToDec(TD,cs1),cs2)); Readln; Readkey; end.
Антиботан аватар за замовчуванням

05.02.2014 22:02-

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!

Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!
Нічого не вибрано
0%

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

Подякувати Студентському архіву довільною сумою

Admin

26.02.2023 12:38

Дякуємо, що користуєтесь нашим архівом!