Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
12.26. Переріз скляної призми має форму рівностороннього трикутника. Промінь світла падає перпендикулярно на одну із його граней. Знайти кут φ між падаючим променем і променем, який вийшов з призми. Показник заломлення скла n = 1,5.
13.42. Промінь світла, який падає на поверхню розчину, частково відбивається, частково заломлюється. Визначити показник заломлення розчину, якщо відбитий промінь повністю поляризується при куті заломлення 35°.
13.44. Кут між головними площинами поляризатора і аналізатора дорівнює 45º. У скільки разів зменшиться інтенсивність світла, яке виходить із аналізатора, якщо кут збільшити до 60°?
13.47. Чому дорівнює кут між головними площинами поляризатора і аналізатора, якщо інтенсивність природного світла, що пройшло через поляризатор і аналізатор, зменшується у чотири рази? Поглинанням світла знехтувати.
13.52. Розчин цукру у трубці довжиною 18 см, яка розташована між поляризатором і аналізатором, повертає площину коливань жовтих променів натрієвого полум’я на 30°. Яка маса цукру у розчині об’ємом 1 м3, якщо питоме повертання цукру для жовтих променів натрію 66,7·10–20 м2/кг?