Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
/
Кафедра ЕОМ
ЗВІТ
до лабораторної роботи №2
з дисципліни: «Глобальні інформаційні мережі»
на тему:
“ХОСТИНГ І FTP-КЛІЄНТИ”
Мета: Ознайомитися з інформацією стосовно хостингу. Обрати для розміщення сайту відповідний хостиг.. Під'єднатися до сервера, завантажити файли, відкрити сайт через браузер. Здійснити FTP-доступ через інші клієнти та браузери. Оцінити можливості різних клієнтів.
Веб-хостинг - це фізичне розміщення веб-сторінок на сервері. Це віртуальний аналог оренди приміщення, але орендується місце на диску, яке обчислюється мегабайтами. Від того, де буде розміщено сайт, залежить багато якісних характеристик, тому важливо вибрати оптимальний майданчик для сайту, що відповідає критеріям надійності та стабільності.
Залежно від країни розташування, хостинг може бути, наприклад: українським (технічний майданчик розташовано в Україні), російським (в Росії), американським (у США) тощо.
Хостинг умовно можна поділити на безкоштовний і платний.
Безкоштовний хостинг
Безкоштовний хостинг передбачає надання хостинг-провайдером безкоштовного дискового простору для розміщення сайту в Інтернеті. Безкоштовний хостинг, зазвичай, існує за рахунок реклами, що розміщується на сторінках сайтів. Ця реклама може бути у вигляді банерів, текстових посилань, рекламних фреймів, спливаючих вікон, хоча існують безкоштовні хостинги, які не розміщують на сайтах жодної реклами.
Поважні компанії, зазвичай, не користуються послугами безкоштовного хостингу, бо він має особливості, що є неприйнятними для серйозного Інтернет проекту.
Рис. 1 Налаштування FTP-з’єднання
/
Рис. 2 З'єднання з FTP-сервером пройшло успішно
З'єднавшись з сервером, я завантажив файл lab2.doc
/
Рис. 3 FTP-сервер
Висновок: Для виконання цієї лабораторної я використав безкоштовний хостинг uCoz. В якості FTP-клієнта я використав Total commander. Вбудований в Total Commander FTP-клієнт дозволяє викачувати файли на локальний комп'ютер і закачувати їх на FTP-сервер, а також пересилати файли між FTPсерверами безпосередньо (FXP). Причому завдяки підтримці протоколу SSL / TLS, подібне копіювання файлів може проводитися в захищеному режимі.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!