Дослідження динамічних та статичних режимів системи електроприводу за схемою ТП-Д з підпорядкованим регулюванням координат

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
О
Факультет:
РТ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2015
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
СП
Група:
ЕКТ-41

Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):

Міністерство освіти та науки України Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра ЕПК Лабораторна робота № 5 «Дослідження динамічних та статичних режимів системи електроприводу за схемою ТП-Д з підпорядкованим регулюванням координат» Мета роботи: навчитись складати математичні та цифрові моделі систем електроприводу з підпорядкованим регулюванням координат. Набути практичних навичок з проведення математичних експериментів на цифровій моделі з дослідження динамічних режимів. Програма роботи Скласти математичні моделі одно- і дворазово інтегрувальних систем автоматичного керування електроприводом за схемою ТП-Д згідно варіанту завдання (аналогічно до лабораторної роботи № 1). На основі математичних моделей розробити програми цифрових моделей. Для заданих параметрів силового кола синтезувати параметри регуляторів одно- і дворазово інтегрувальних САК електроприводом. Для досліджуваних структур систем електроприводу аналітично розрахувати та побудувати статичні механічні (швидкісні) характеристики. Шляхом комп’ютерного симулювання отримати часові залежності координат електроприводу eтп(t), ia(t) та ((t) для зазначених на Рис. 4.1 (а-г) процесів зміни сигналу завдання UЗ системи та навантаження iC(MC) для нульових початкових умов (Tmax – найбільша стала часу електроприводу). Дослідження провести для активного і реактивного характеру навантаження. У розширеному висновку відзначити відмінності у поведінці систем. Вихідні дані для формування досліджуваних динамічних режимів Варіант 5  TТП KТП KL KR KJ UЗ Uз(t), Mc(t) 0.008 33 1.5 0.8 1.5 6.0 Рис. 3.6 в(б)       Дослідження динамічних режимів системи електроприводу за схемою ТП-Д з підпорядкованим регулюванням координат  Структурна схема СПР швидкості ДПС з одноразовим інтегруванням.  Часові залежності координат електроприводу ia(t) та ((t) для зазначених на Рис. 4.1 (в) процесів зміни сигналу завдання UЗ системи та навантаження iC.  Структурна схема дворазово інтегрувальної СПР.  Часові залежності координат електроприводу ia(t) та ((t) для зазначених на Рис. 4.1 (в) процесів зміни сигналу завдання UЗ системи та навантаження iC. Висновок: під час виконання лабораторної роботи №5 я навчився складати структурні схеми систем електроприводу з підпорядкованим регулюванням координат. Набув практичних навичок з проведення експериментів на моделі з дослідження динамічних режимів. В процесі експерименту, було змінено коефіцієнти зворотних зв’язків за струмом і швидкістю. При збільшенні коефіцієнта за швидкістю частота обертання падала, а при зменшенні зростала. Коли був збільшений коефіцієнт за струмом зменшувався стопорний струм, і навпаки.
Антиботан аватар за замовчуванням

21.12.2015 17:12-

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!

Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!
Нічого не вибрано
0%

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

Подякувати Студентському архіву довільною сумою

Admin

26.02.2023 12:38

Дякуємо, що користуєтесь нашим архівом!