Частина тексту файла (без зображень, графіків і формул):
НАЦІМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
Кафедра: ЕПК
Звіт з лабораторної роботи №4
Тема: «Нумеровані списки, колонтитули. Робота з табуляторами. Функції пошуку та заміни»
Львів 2014
Мета: отримати навички роботи з нумерованими списками, колонтитулами, навчитись організовувати пошук та заміну слів, виконувати перевірку орфографії.
Хід роботи:
1. Запускаю редактор MS Word. Задав розмір шрифту 14 пт.
2. Для створення та редагування колонтитулів вводжу в меню Вигляд→Колонтитули. На екрані з‘явиться піктографічне меню (рис.1). Для того, щоб задати параметри колонтитулів треба відкрити меню Файл→Параметри сторінки (рис.2) та перейти на закладку Макет. Для створення на першій сторінці документа колонтитула, відмінного від колонтитулів інших сторінок, необхідно встановити прапорець першої сторінки. Якщо в цій закладці встановити прапорець парних і непарних сторінок, то можна створити окремо колонтитул для парних і колонтитул для непарних сторінок.
Рис.1 Піктографічне меню
Для видалення колонтитула потрібно вибрати меню Вигляд→Колонтитули або двічі клацнути мишею на колонтитулі. Після – виділити колонтитул й видалити, натиснувши клавішу Delete.
3. Для того, щоб проставити номери сторінок необхідно викликати меню Вставка→Номери сторінок. Для того, щоб вибрати початок нумерації, тип тощо, необхідно натиснути кнопку Формат.
Рис.3 Вікно «Номери сторінок»
4. Для того, щоб задати нумерований список, треба вибрати меню Формат→Список. У вікні, яке з’явиться, вибрати закладку Багаторівневий. Для форматування виду нумерованого списку потрібно натиснути кнопку Змінити.
Рис.4 Вікно «Список»
5. Встановлення нових позицій табуляції здійснюється за допомогою вибору опції меню Формат→Табуляція. Після вибору опції на екрані з’явиться діалогове вікно Табуляція. У рядку Позиції табуляції потрібно вказати нове значення табуляції у сантиметрах або дюймах. Те ж саме можна зробити за допомогою мишки. Щоб вставити табулятор, треба клацнути лівою кнопкою миші по горизонтальній лінійці, а для вилучення – треба стягнути його мишкою донизу з лінійки, або через меню Формат→Табуляція.
Рис.5 Вікно «Табуляція»
6. Щоб замінити в тексті всі слова «Розділ» на слова «РОЗДІЛ №», потрібно розмістити курсор на початку тексту і використати команди Правка→Замінити. У полі Знайти ввести слово «Розділ», в полі Замінити на – послідовність «РОЗДІЛ №». Натиснути клавішу Замінити все.
Висновок:
На цій лабораторній роботі я отримав навички роботи з нумерованими списками, колонтитулами, навчився організовувати пошук та заміну слів, виконувати перевірку орфографії.
Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть
або зареєструйтесь.
Ділись своїми роботами та отримуй миттєві бонуси!
Маєш корисні навчальні матеріали, які припадають пилом на твоєму комп'ютері? Розрахункові, лабораторні, практичні чи контрольні роботи — завантажуй їх прямо зараз і одразу отримуй бали на свій рахунок! Заархівуй всі файли в один .zip (до 100 МБ) або завантажуй кожен файл окремо. Внесок у спільноту – це легкий спосіб допомогти іншим та отримати додаткові можливості на сайті. Твої старі роботи можуть приносити тобі нові нагороди!